Szukaj

Półnaga Małgorzata Rozenek w wybornej formie świętuje Nowy Rok! Pokazała zdjęcia z luksusowych wakacji! Jest i Radosław w samych slipach!

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, sesja 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan półnago

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem zaprezentowali się w żółtych strojach noworocznych. Małgosia ma na sobie seksowne bikini, a Radek sportowe szorty. Małżonkowie wypoczywają w Tajlandii.

Małgorzata Rozenek w nowy rok weszła w wybornej formie. Gwiazda TVN po świętach Bożego Narodzenia wyleciała na krótkie wakacje do modnej wśród gwiazd Tajlandii. Małgosi spędziła koniec roku w ramionach ukochanego Radosława na niebiańskiej plaży. Para wkleiła już sporo pięknych zdjęć ze swojego pobytu w tropikach. Prezenterka pokazała się w seksowych stringach na plaży. Tym razem małżonkowie zaprezentowali światu swoje stroje noworoczne:

Powiedzieli, że żółty w pierwszy dzień Nowego Roku przynosi szczęście ale my nie jesteśmy przesądni – napisała Małgorzata.

Na fotce możemy podziwiać Rozenek w żółtym bikini, wygrzewającą się nad hotelowym basenem. Małgorzacie towarzyszy Radosław Majdan odziany w żółte szorty. W tych cudownych okolicznościach basenowych rodzina Majdanów ładuje akumulatory po wyczerpującym Sylwestrze, trwającym do białego rana.

Bez wątpienia Małgosia i Radosław 2019 rok przywitali w oryginalny sposób. Dawno nie widzieliśmy ich tak szczęśliwych. Pod postem Małgosi posypała się lawina noworocznych życzeń od fanów, do których z przyjemnością się dołączamy.

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia z Sylwestra. To dopiero była szalona noc!

Maja Bohosiewicz wzięła ślub w Sylwestra! Miała przepiękną suknię ślubną. Do sieci wyciekło sporo zdjęć!

Szalony Sylwester 2018 w wykonaniu gwiazd! Jak się bawiły? Gdzie? Mamy zdjęcia!


Czy Małgorzata Rozenek powinna pokazywać zdjęcia w samej bieliźnie?

×