Rozenek opublikowała na swoim Instagramie selfie w drodze na lotnisko. Pod fotką napisała:
#offwego #airport #goodbye #miss #you #hubby #of #mine ????
Razem wyglądają na szczęśliwych. Życzymy obojgu dużo szczęścia i czekamy na relację z podróży. Mamy andzieję, że znajdą czas na to, żeby pochwalić się romantycznymi chwilami spędzonymi w Grecji.