Szukaj

Małgorzata Kożuchowska w Top Model 5? Aktorka spotkała się z jury programu [zdjęcie]

Małgorzata Kożuchowska, konferencja Aviva, fot. ONS

Małgorzata Kożuchowska w Top Model 5

Małgorzata Kożuchowska jako gość specjalny w programie Top Model? Bardzo możliwe. Stacja TVN nie przestaje zaskakiwać – producenci programu zapewniają widzom coraz to nowsze atrakcje. Dawid Woliński właśnie pochwalił się fotografią zrobioną w hotelu Bristol. Obok Małgorzaty Kożuchowskiej widzimy: Marcina Tyszkę i Kasię Sokołowską. To zdjęcie zafrapowało Internautów. Z jednej strony życzyliby sobie ujrzeć Małgorzatę Kożuchowska w Top Model, z drugiej jednak sugerują, że to tylko próba podbicia popularności programu. Aktorka zawsze jest jej gwarancją. A może po prostu ta czwórka się przyjaźni, a zdjęcia do programu Top Model potraktowali jako okazję do wspólnego spotkania? Nie jest tajemnicą, że aktorkę z projektantem łączy serdeczna przyjaźń.

Zobacz; Dawid Woliński wyjawił modowe sekrety Małgorzaty Kożuchowskiej. Co ona robi, że zawsze wygląda dobrze?

Pierwszym gościem specjalnym programu Top Model 5 będzie Marcelina Zawadzka. Chociaż stacja TVN wyemituje nowe odcinki Top Model 5 dopiero we wrześniu to już teraz nagrywane są sceny z finałową trzynastką uczestników. Jurorzy publikują fotografię z planu, by podsycić atmosferę. Kolejnym razem im się udało.

Zobacz także: Tylko u nas! Zobaczcie, co działo się na planie „Top Model”. Zabawne sytuacje i ekstrawaganckie stylizacje [dużo zdjęć]

Małgorzata Kożuchowska w Top Model?

Małgorzata Kożuchowska w Top Model?

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×