Szukaj

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia z Sylwestra. To dopiero była szalona noc!

Małgorzata Kożuchowska Sylwester 2018

Sylwester 2018 u Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska spędziła Sylwestra 2018 w Zakopanem. Pokazała, jak powitała 2019 rok. Co miała na sobie? Jak się ubrała?

Jeszcze kilka dni temu wydawać mogłoby się, że Małgorzata Kożuchowska spędzi sylwestra podczas uroczystego balu. Aktorka została bowiem zauważona na przymiarkach złotej sukni projektu Violi Piekut, w której wyglądała przepięknie. Okazuje się, że gwiazda tym razem swoich fanów postanowiła zaskoczyć.

Małgosia zamiast tańców na parkiecie wybrała jazdę na sankach. Postanowiła odwiedzić Zakopane, gdzie skoncentrowała się na aktywnym odpoczynku. Nic więc dziwnego, że w jej planie dnia było przebywanie na świeżym powietrzu, a także m.in. jazda na sankach, czym pochwaliła się w sieci.

Tak intensywny czas, który aktorka spędziła w gronie najbliższych jej osób, mógł zabrać jej sporo energii. Aż tyle, że postanowiła szybko się położyć.

Zamiast zrobić, zmyła makijaż i przebrała się w wygodny strój. W takich ubraniach pokazała się na Instastories, gdzie swoim fanom złożyła życzenia. Kożuchowska w tym roku zrezygnowała także z alkoholowego toastu. O północy zamiast lampki szampana, w rękach trzymała kubek.

Wygląda więc na to, że po całym intensywnym roku gwiazda postanowiła złapać trochę oddechu. Wcale się nie dziwimy. W ostatnim czasie aktorka była przecież bardzo zapracowana. Nie tylko regularnie gościła na planach zdjęciowych, ale także była częstym gościem branżowych imprez. Dzięki temu zbudowała sobie grono fanów, które regularnie w sieci śledzą jej coraz to nowe działania.

O tej kreacji jutro będą mówić wszyscy! Małgorzata Kożuchowska przygotowała suknię godną MET Gali!

Oto sekretna dieta Małgorzaty Kożuchowskiej! Już wiemy, dlaczego jest taka szczuplutka

Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska pokazały identyczne zdjęcia z zabawy z dziećmi jednocześnie! Czy one się umówiły?


Jesteś fanem Małgorzaty Kożuchowskiej?

×