Małgorzata Kożuchowska zorganizuje Agnieszce Szulim ślub? Dziennikarka pochwaliła się prywatnym listem, jaki dostała od aktorki

Małgorzata Kożuchowska napisała list do Agnieszki Szulim

Małgorzata Kożuchowska napisała list do Agnieszki Szulim

List Małgorzaty Kożuchowskiej do Agnieszki Szulim

We wczorajszym odcinku Na językach znowu nie brakowało ostrej wymiany zdań i niespodzianek. Jedną z nich były listy, jakie polskie gwiazdy napisały do Agnieszki Szulim. Akcja została zainspirowana najnowszym filmowym hitem, Listy do M. 2. Podczas premiery nasze rodzime sławy zostały poproszone o to, aby napisać na kartce kilka słów skierowanych do prezenterki. Podczas wczorajszego odcinka Na językach, dziennikarka dostała w prezencie cały stos karteczek. Niektóre z nich postanowiła odczytać na głos.

Największą niespodzianką był list od Małgorzaty Kożuchowskiej! Aktorka zapewniła swoją koleżankę, że chętnie pomoże jej w ślubnych przygotowaniach!

Gdybyś potrzebowała pomocy w organizacji zaplanowanego ślubu i wesela, służę pomocą. – napisała.

Aktorka doskonale wie jak to jest przygotowywać się do ceremonii, być obserwowanym przez całą Polskę, fanów i media. Każdy niuans jej ślubu był szeroko dyskutowany w mediach niezależnie od tego czy te doniesienia miały cokolwiek wspólnego z prawdą. Trzeba też przyznać, że zarówno ślub i cała jego oprawa włącznie ze spektakularną suknią projektu Gosi Baczyńskiej to było ogromne przedsięwzięcie logistyczne, z którego jednak Małgorzacie Kożuchowskiej udało się wyjść z ogromną klasą.

Na miejscu Agnieszki Szulim skorzystalibyśmy z rad Małgorzaty Kożuchowskiej, bo mało która gwiazda ma tyle doświadczenia w radzeniu sobie z mediami co ona.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska na jesiennym spacerze z mężem i synkiem. Stylowa mama nie zapomniała o torebce luksusowej marki [Paparazzi]

Małgorzata Kożuchowska - dzień z życia gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska – dzień z życia gwiazdy

Agnieszka Szulim ma fryzurę jak Doda

Agnieszka Szulim ma fryzurę jak Doda


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×