Szukaj

Małgorzata Kożuchowska nagrała #hot16challenge. Rap w jej wykonaniu to prawdziwa magia [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska wzięła udział w wyzwaniu #hot16challenge2 i rozniosła system. Gwiazda wczuła się w hip-hopowy klimat, a jej utwór doczekał się już ponad miliona wyświetleń! To prawdziwy rekord!
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska podczas pandemii jest bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda od samego początku angażuje się w różne akcje społeczne. Cały czas prosi swoich fanów o pozostawanie w domu i nieprzemieszczanie się bez potrzeby. Aktorka, dając dobry przykład, pokazała, jak zorganizowała swoje domowe biuro, z którego jest w stanie wykonać większość służbowych obowiązków.

Na Instagramie Małgorzaty pojawia się wiele postów, które mają za zadanie umilić jej fanom czas kwarantanny. Pokazała, jak bawi się razem z synem, urządziła wirtualną imprezę z okazji swoich urodzin, a nawet udostępniła trochę archiwalnych zdjęć. Gwiazda włączyła się w akcję Instanocka, podczas której sławne osoby czytają książeczki dla najmłodszych, a teraz przyszedł czas na #hot16challenge2.

Małgorzata Kożuchowska rapuje w #hot16challenge2

Inicjatywa #hot16challenge2 już dawno wyszła poza branżę muzyczną, a kwestią czasu było to, że zostanie do niej nominowana Małgosia Kożuchowska. Chociaż aktorka z rapem ma niewiele wspólnego, to niewiele osób wie, że próbowała już swoich sił w muzyce. W 2006 roku ukazał się jej album W Futrze.

Utwór jest w sieci zaledwie od pięciu dni, a już doczekał się ponad miliona wyświetleń. Aktorka postanowiła podziękować za to swoim fanom.

Kiedy budzisz się rano i widzisz, że twój #hot16challenge2 obejrzało już 1 068 033 osób!!!!!! Dziękuję!!! Wow!!!! Jestem zaskoczona i szczęśliwa!!!! Dziękuję za każdą złotówkę wpłaconą na @siepomaga i gratuluję wszystkim artystom, którzy wzięli udział w akcji!!!!

Zarówno pod postem aktorki na Instagramie jak i pod jej utworem na YouTubie można przeczytać setki komentarzy, w których fani nie szczędzą komplementów.

  • Najlepsza szesnastka jaką słyszałam.
  • Klasa i dobry humor. To mi się podoba!
  • Małgosiu cieszę się razem z Tobą. Świetny utwór.
  • Nie wiedziała, że Pani potrafi tak dobrze śpiewać – czytamy w komentarzach.

Do swojej nominacji artystka podeszła niezwykle profesjonalnie. Jest odpowiednia stylizacja, oraz hip-hopowy klimat. W tekście opowiada o kwarantannie, oraz dziękuje służbom medycznym za wielkie poświęcenie.

Joł, joł. Dziękuję Lukowi za nominację, ale żeś mnie wkręcił mordo, ale uwaga nawijam – zaczyna Małgosia.

My również jesteśmy pod wrażeniem!


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska - 49. urodziny

Małgorzata Kożuchowska - 49. urodziny

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×