Małgorzata Foremniak po raz pierwszy w historii „Mam Talent!” nie pojawiła się za stołem jurorskim. Niepokojące doniesienia tabloidu

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak od 13 lat jest jurorką programu Mam Talent!. W ostatnim odcinku popularnego talent show zabrakło jej za stołem jurorskim. Co się stało?

Małgorzata Foremniak od lat cieszy się ogromną sympatią wśród widzów. Największą popularność zyskała dzięki roli doktor Zosi Burskiej w serialu Na dobre i na złe. Pogodna anestezjolog ze szpitala w Leśnej Górze stała się w krótkim czasie jedną z najbardziej lubianych postaci. Po tym, jak jej przygoda z telenowelą dobiegła końca, zaczęła coraz częściej pojawiać się w innych, dużych produkcjach.

Aktorka miała okazję zaprezentować się również w Tańcu z gwiazdami. W 2005 roku występowała na parkiecie w parze z Rafałem Maserakiem. Duet za każdym razem zachwycał widzów, dzięki czemu udało im się dotrzeć do finału. W ostatnim odcinku tanecznego show nieco lepsi okazali się jedynie Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek.

Udział w programie otworzył przed Foremniak drzwi do kariery w TVN. W 2008 roku została jurorką programu Mam Talent!, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uzdolnionych uczestników, jak i telewidzów.

Małgorzata Foremniak nie pojawiła się na planie Mam Talent!. Dlaczego?

Talent show po raz pierwszy zostało wyemitowane 13 września 2008 roku. Przez pierwsze trzy edycje występy śmiałków oceniali jurorzy, w skład których wchodzili: Kuba WojewódzkiAgnieszka ChylińskaMałgorzata Foremniak. W kolejnych latach produkcja wprowadziła kilka zmian, jednak te najistotniejsze zaszły w tym roku. Obecnie format prowadzą Marcin Prokop oraz Michał Kempa, który zastąpił Szymona Hołownię, a Jan Kliment zajął miejsce Agustina Egurroli.

Nigdy dotąd nie doszło do sytuacji, w której na nagraniach do Mam Talent! brakowałoby jednego z jurorów. Kiedyś jednak musiało to nastąpić.

Było ich trzech, a zostało dwóch – zapowiedzieli prowadzący.

Nikt jednak nie spodziewał się, że w ostatnim odcinku formatu nie zobaczymy Małgorzaty Foremniak. Fani byli nieco zaniepokojeni tą sytuacją i zastanawiali się, czy aktorka nie zrezygnowała z dotychczasowej funkcji. Inni natomiast głowili się, jak będzie przebiegało głosowanie. Produkcja jednak wybrnęła z tej sytuacji. W ostatnim odcinku Chylińska mogła oddać aż dwa głosy na uczestnika.

Ku niezadowoleniu fanów stacja TVN nie zdradziła powodu nieobecności aktorki. Portal Plejada nieoficjalnie ustalił, że gwiazda w czasie nagrań otrzymała pozytywny wynik na koronawirusa i w tym czasie przebywała na kwarantannie.

Na tę chwilę sama zainteresowana nie potwierdziła tych doniesień. Można przypuszczać, że wszelkie dolegliwości ustąpiły, na co wskazywać może fakt, że ostatnio pojawiła się na gali zamknięcia 46. FPFF w Gdyni.


Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Małgorzata Foremniak - Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2021

Małgorzata Foremniak - Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×