Ujawniono, kto poprowadzi „Mam Talent!” z Prokopem. To nie Kurdej-Szatan. Odważny eksperyment TVN-u

Mam Talent! i Marcin Prokop

Mam Talent! i Marcin Prokop

Nowy prowadzący Mam talent! wybrany. Kto za Szymona Hołownię? TVN zdecydował się na swego rodzaju eksperyment. Z kim w walce o posadę rzekomo przegrała Barbara Kurdej-Szatan?

Mam Talent! jesienią wróci na ekrany telewizorów. W porównaniu do poprzednich edycji zmieni się skład jury. Zamiast Agustina Egurroli, który niedawno rozpoczął współpracę z TVP, w roli oceniającego wystąpi Jan Kliment, tancerz, któremu popularność przyniósł udział w programie Taniec z gwiazdami. W rozmowie z Dzień Dobry TVN powiedział, że ma nadzieję, że poradzi sobie z tym wyzwaniem:

Jestem bardzo podekscytowany i ciekawy, jak sobie dam radę w tej nowej roli. Trzymajcie kciuki!

Mam Talent!. Nowy prowadzący. Kto zastąpi Szymona Hołownię?

W nadchodzącej edycji zmieni się też skład prowadzących. Przez lata u boku Marcina Prokopa pojawiał się Szymon Hołownia. Prezenter pożegnał się z pracą w telewizji i skupił się na działalności politycznej. Startował w ostatnich wyborach prezydenckich, w których zajął 3. miejsce, i założył własną partię Polska 2050. Przez pewien czas plotkowano, że jego miejsce zajmie Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka zdementowała jednak te doniesienia:

Owszem, miałam taką propozycję ze strony TVN. Stacja zastanawiała się nad wieloma postaciami, a ja sama nie byłam przekonana do tego pomysłu. Natomiast mamy inne plany z grupą Discovery, na które ogromnie się cieszę! Niebawem na pewno będę mogła Wam zdradzić szczegóły, bądźcie czujni – skomentowała w Super Expressie.

Osoba związana z produkcją donosi Pudelkowi, że Kurdej-Szatan nie do końca sprawdziła się podczas zdjęć próbnych:

To nieprawda, że Basia sama odrzuciła propozycję poprowadzenia „Mam talent!”. Była faworytką Edwarda Miszczaka. Zdjęcia próbne okazały się katastrofą. Wszystkim nam się wydawało, że Basia się sprawdzi i tym samym będziemy mogli spełnić marzenie szefa, by ją zatrudnić. Niestety, jeśli ktoś nie napisze Basi tekstu, to trudno przetrwać jej występ na scenie… Jej entuzjazm i śmiech nie wystarczą. Jest dobrą aktorką, ale gorzej szło jej na polu improwizacji, a tego wymaga prowadzenie takiego programu jak „Mam talent!”.

Podobno wybrano już nowego prowadzącego. Stacja postawiła na komika i stand-upera, Michała Kempę. Informator portalu podaje, że jest to swego rodzaju eksperyment TVN-u:

Na szczęście, uratował nas Michał Kempa i to on poprowadzi show razem z Marcinem Prokopem. Co prawda, jest to pewnego rodzaju eksperyment, bo jego poczucie humoru nie bardzo pasuje do programu familijnego, jest czasem zbyt abstrakcyjne, ale naprawdę nie mieliśmy wyboru. Trudno jest znaleźć kogoś, kto by dał radę w tym formacie.

O tym, jak komik poradzi sobie z tym wyzwaniem, przekonamy się już jesienią.


Michał Kempa nowym prowadzącym Mam Talent!

Michał Kempa nowym prowadzącym Mam Talent!

Michał Kempa nowym prowadzącym Mam Talent!

Michał Kempa nowym prowadzącym Mam Talent!

Michał Kempa nowym prowadzącym Mam Talent!

Michał Kempa nowym prowadzącym Mam Talent!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×