Maja Kraft po 20 latach wróciła do show-biznesu! Miała być polską Britney Spears, ale jej kariera okazała się kalpą. Teraz kompletnie odmieniona odnosi sukcesy w USA!

Maja Kraft dzisiaj

Maja Kraft dzisiaj

Jak obecnie wygląda Maja Kraft?

Maja Kraft na początku lat dwutysięcznych została okrzyknięta polską Britney Spears. Wszystko za sprawą jej piosenki Moje skrzydła, która według wielu była plagiatem hitu Born to make you happy. Jak dzisiaj wygląda Natalia Gryczyńska i czym się zajmuje na co dzień? Po niemalże 20 latach zapomniana gwiazda znowu jest na tapecie!

Maja Kraft w wieku 16 lat została okrzyknięta polską Britney Spears. Pochodzącą z Poznania Natalię Gryczyńską odkryto podczas castingu wytwórni BMG Poland. Za jej karierą stał wówczas pomysłodawca Just 5 Sławomir Sokołowski.  Maja miała szybko stać się idolką nastolatek, jednak jej płyta Moje skrzydła okazała się sprzedażową klapą.

Nastolatka, aby zachęcić fanki do zakupu albumu, kusiła na okładce roznegliżowanym–  jak na tamte czasy – zdjęciem, pokazała bowiem swój odsłonięty brzuch, zaś w książeczce dołączonej do albumu można było podziwiać kadry jej pępka „spreparowanego” przez grafika. W celu promocji płyty Maja nagrała duet z uwielbianym wówczas przez nastolatki Bartkiem Wroną, jak również spotkała się z megagwiazdą lat dwutysięcznych Natalią Oreiro.

Po swoim mało spektakularnym debiucie i posądzeniach o plagiatu hitu Born to make you happy, słuch o wokalistce zaginął. Okazało się, że Maja Ktraft spakowała swoje walizki i wyleciała za ocean licząc na większe szczęście. Wcześniej piosenkarka skończyła jednak studia – filologię polską ze specjalizacją dziennikarstwo. Następnie rozpoczęła pracę w jednej z warszawskich agencji reklamowych.

O powodach rezygnacji z kariery muzycznej była gwiazda opowiedziała w Dzień Dobry TVN:

To była moja świadoma, biznesowa, artystyczna, a także ze względów prywatnych decyzja. Faktycznie wszystko tak się ułożyło, ale wiesz nadal śpiewam. Muzyka jest moją ogromną pasją. Śpiewam bardziej na żywo i pracuje tutaj nad czymś w Stanach Zjednoczonych, ale to nie będzie płyta, ale tutaj bardziej występy na żywo.

Maja Kraft dość długo pracowała w biznesie sportowym, zajmując się sprzedażą miejsc na stadionach. Podczas wspomnianych studiów bardzo dużo pracowała i łapała się każdych możliwych zajęć:

Wszystkie prace podjęłam. Byłam sprzątaczką, kelnerką, barmanką, nawet ryby kiedyś łowiłam i sprzedawałam do restauracji.

Natalia Gryczyńska w Stanach Zjednoczonych

Aktualnie Maja mieszka w Miami. Taką rewelację wyjawiła podczas rozmowy z Mateuszem Hładkim. Na antenie Dzień Dobry TVN była gwiazda zdradziła, że wiedzie się jej znakomicie, pracuje w renomowanej agencji nieruchomości, w której zajmuje się sprzedażą luksusowych posiadłości:

Tak naprawdę to miałam trzy, cztery prace. Zaczynałam jako kelnerka i pracowałam w nocy, spałam dwie godziny, a potem szłam do pracy w ciągu dnia. Zaczynałam jako asystentka pod innym agentem. No i wówczas wydarzyła się pierwsza duża sprzedaż. Sprzedałam dom za 22 mln dolarów. To była jedna z największych sprzedaży w 2017 roku tutaj w ogóle w Stanach Zjednoczonych. No i miałam takie szczęście, taką możliwość, że mogę realizować ten mój american dream i faktycznie sprzedawać te najpiękniejsze nieruchomości tutaj

Czy żałuje, że porzuciła karierę?

Niczego nie żałuję. Mam tak wspaniałe życie, że to wszystko co widziałam i czym się teraz zajmuje nigdy w życiu nie wydarzyłoby się gdybym dalej śpiewała z dwoma warkoczami.  Ja chciałam śpiewać i muzyka jest moją dużą pasją. Jest bardzo ważne mieć pasję w życiu i tyle tylko pamiętam.

Zobaczcie, jak Maja Kraft wygląda dzisiaj. Chociaż nie wygląda już jak Britney Spears, śmiało może mówić, że spełniła swój american dream w stu procentach!

Niepokorna Agata Szostek z “Projektu Lady” zmieniła się w kopię Małgorzaty Rozenek! To prawdziwy cud!

Natalia Przybysz zmieniła się nie do poznania! Jej nowa fryzura to modne wiosenne szaleństwo! Fani są zachwyceni!

Rozalia Mancewicz zmieniła się nie do poznania! Fryzjer zrobił z niej krótkowłosą seksbombę!

 

 


Maja Kraft w 2000 roku

Maja Kraft w 2000 roku

Maja Kraft w 2000 roku

Maja Kraft w 2000 roku

Natalia Graczyńska - polska Britney Spears

Natalia Graczyńska - polska Britney Spears

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×