Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Maja Bohosiewicz z partnerem i dziećmi podsumowali mijający rok! „Nie sądziłam, że tak bardzo zmieni się dla mnie postrzeganie świąt”

Maja Bohosiewicz podsumowała mijający rok


Maja Bohosiewicz podsumowała mijający rok

Od jakiegoś czas Maja Bohosiewicz jest najpopularniejszą InstaMamą w polskim internecie. Niemal każdego dnia publikuje na Instagramie posty z radami i nowinkami dla młodych matek, które chłoną wiedzę przekazywaną przez siostrę Soni Bohosiewicz.

Maja wraz ze sowim długoletnim partnerem, Tomaszem Kwaśniewskim, doczekali się już dwóch pociech. Mają wspólnie syna i córkę – Zacharego, który przyszedł na świat w 2016 roku oraz Leonię, którą Maja urodziła pod koniec lipca bieżącego roku.

Duże zmiany w życiu oraz aktywność na płaszczyźnie zawodowej skłoniły Bohosiewicz do różnych przemyśleń. A jak wszyscy wiemy, kończący się rok jest doskonałym czasem do podsumowania tego, co nas spotkało przez ostatnie 12 miesięcy! Dlatego Maja postanowiła udostępnić na Instagramie świąteczne zdjęcie pod którym podzieliła się z obserwatorami swoją refleksją na temat mijającego 2017 roku!

W zeszłym roku przy wigilijnym stole ogłosiliśmy, że Zachary będzie miał rodzeństwo. Nie sądziłam, że tak bardzo zmieni się dla mnie przez to postrzeganie świąt. Obiecałam sobie, że nasze święta być może stracą na ilości potraw, czy czystości okien ale będą SPOKOJNE, rodzinne, bez kłótni i generalnie na luzie. Wysyłam Wam moc całusów, mam nadzieje, że nikt z was nie spędzał tych świąt samotnie. Życzę wam abyście byli dla siebie dobrzy, abyście patrzyli sercem na innych, doszukiwali się zawsze pozytywów i pomagali sobie nawzajem. ❤️ lovka! Dziękuje, że jesteście – czytamy.

Mai i całej jej rodzinie życzymy równie udanego 2018 roku!

Maja Bohosiewicz wymyśliła nową inicjatywę dla młodych mam. Nagrodą jest wspólna sesja z Indigo dla magazynu „Gala”!

Delikatnie czy z pazurem? Maja Bohosiewicz nie lubi nudy w manicure!

Maja Bohosiewicz stosuje prostą dietę, a efekty są imponujące! Nic, tylko brać z niej przykład!

Podoba ci się Maja Bohosiewicz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×