Magdalena Zawadzka zdradziła płeć dziecka jej syna i Magdaleny Różczki!

Magdalena Różczka w ciąży

Fotografia: AKPA,ONS

Związek Magdaleny Różczki i Jana Holoubka do tej pory jest tajemnicą poliszynela.

Para nigdzie nie pojawiła się razem, ale tym samym wzbudza ogromne zainteresowanie.

Kilka miesięcy po tym jak postanowili być razem aktorka zaszła w ciążę, która również nie została potwierdzona z ust przyszłych rodziców. Różczkę wyręczył w tym TVN, który w oficjalnym komunikacie podał do wiadomości, że Magda przerywa pracę na planie Lekarzy, bo przygotowuje się do roli matki.

Doktor Alicja Keller nie zniknęła z serialu, tylko wyjechała do Szwajcarii, by zająć się zdrowiem Kubusia. A dlaczego tak się stało ? W związku z ciążą aktorki produkcja serialu musiała zmienić scenariusze piątej serii i tak zorganizować pracę na planie, by aktorka mogła rozpocząć urlop macierzyński i spokojnie przygotowywać się do nowej roli w swoim życiu prywatnym – czytamy na stronie TVN.

Aktorka i reżyser bardzo chronią swoją prywatność, jednak mały problem z dotrzymaniem tajemnicy ma mama Janka, Magdalena Zawadzka i zdradziła pleć swojego wnuka.

Ponieważ ma się urodzić moja wnuczka, moim życzeniem jest to, żeby to było zdrowe, najukochańsze na świecie dziecko, które będzie moją największą pociechą, poza synem – wyznała na łamach Faktu.

Rozumiemy, że Zawadzka tak bardzo cieszy się z tego, że zostanie babcią, że dzieli się tą nowiną z całym światem 🙂

Magdzie i Jankowi gratulujemy. Życzymy wszystkiego najlepszego.

Magdalena Zawadzka z synem

Fotografia: AKPA

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×