Magda Narożna tak bardzo jeszcze nie szalała. Irokez przy jej nowej fryzurze to pikuś. Nie wszystkim fanom się spodobała

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Magda Narożna zaskoczyła fanów i pochwaliła się zupełnie nową fryzurą. Sięgające do pasa warkoczyki nie wszystkim się spodobały. Fani dawno nie byli tak podzieleni. 

Magdalena Narożna od lat bryluje w show-biznesie, a przygodę ze sceną zaczynała od udziału w popularnym talent show. Razem z zespołem Piękni i Młodzi pojawiła się na castingach do programu Must be the music. Formację stworzyła razem ze swoim ówczesnym mężem, Dawidem. Piosenki, które zaprezentowali, z miejsca poderwały zgromadzoną w studiu publiczność i spodobały się krytycznemu jury. Kapela disco-polo zatriumfowała i mimo tego, iż nie udało im się wygrać formatu, to wspaniale odnaleźli się na dużych scenach i podbili serca fanów.

Magda i Dawid postanowili się rozstać. Na początku wszystko przebiegało w pokojowej atmosferze i dalej razem występowali. Zmieniło się to podczas jednego z występów sylwestrowych, gdzie za kulisami doszło do bójki. Po tym Narożny został wydalony z formacji. Ostatnio opublikował on nagrania, na których można było zobaczyć wspomniana awanturę.

Magdalena Narożna zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Narożni na nowo ułożyli sobie życie. Dawid ponownie się ożenił i doczekał się już nawet synka. Magda natomiast planuje ślub i jest bardzo szczęśliwa u boku partnera, którym jest Krzysztof. Zakochani kilka ostatnich dni poświęcili na romantyczny wyjazd i spędzili razem czas w Paryżu. Z podróży do stolicy miłości gwiazda wraca z niespodzianką dla fanów. Wszystkim pochwaliła się w sieci.

Magda jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów i na bieżąco publikuje tam kulisy swojego życia. Tym razem pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Artystka do tej pory nie stroniła od metamorfoz, jednak jej znakiem rozpoznawczym był irokez. Teraz postanowiła iść w zupełnie innym kierunku i zafundowała sobie warkoczyki.

Do Polski wracam w zupełnie innym wydaniu 🙂 jak się Wam podoba ? Jedno jest pewne , warto było siedzieć porę godzin by zobaczyć taki efekt końcowy 🙂 miłego wieczoru 🙂

Ten posty nie przeszedł bez echa, a fani natychmiast ruszyli z komentarzami. Jedni są zachwyceni:

  • Śliczne wyglądasz.
  • Jaka zmiana pozytywna.
  • No no piękna Madzia.
  • Pasuje Ci.

Innym natomiast nowa fryzura wokalistki nie przypadła do gustu:

  • Na nie.
  • Nie, nie i jeszcze raz NIE!
  • Jeśli pani jest zadowolona to super, ale szczerze to na nie zmiana.
  • Sory, ale nie.
  • Skoro pani pyta – mi się nie podoba, ale… To pani głowa, pani fryzura i pani wybór.
  • Tamte bardziej mi się podobały.

Pod postem pojawiła się gorąca dyskusja na temat fryzury Magdy. A jak wam się podoba jej metamorfoza? W galerii przypominamy zdjęcia Narożnej w różnych fryzurach.


Magda Narożna w warkoczykach

Magda Narożna w warkoczykach

Magda Narożna - nowa fryzura

Magda Narożna - nowa fryzura

Magdalena Narożna w warkoczach

Magdalena Narożna w warkoczach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×