Magda Narożna szykuje się do ślubu! Zdradziła swoje plany i wbiła szpilę byłemu mężowi

Magda Narożna z partnerem

Magda Narożna z partnerem

Magda Narożna ma za sobą nieudane małżeństwo. W końcu odnalazła jednak szczęście u boku mężczyzny. Niewykluczone, że wkrótce weźmie ślub!

Magda Narożna to gwiazda disco-polo. Popularność zdobyła jako wokalistka grupy Piękni i Młodzi. Początkowa tworzyła zespół wraz z mężem Dawidem Narożnym. Para uczestniczyła razem w Must Be The Music, gdzie zaskarbiła sobie sympatię widzów. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i zakończył się rozwodem.

Przez jakiś czas Magda i Dawid dalej wspólnie koncertowali. Skończyło się to podczas jednego z minionych sylwestrów TVP, gdy za kulisami doszło do awantury i bójki. Efektem  wydarzenia było oświadczenie Magdy, w którym napisała, że jej ex-mąż przestaje być członkiem zespołu. Temat bójki niedawno znów rozgrzał media – wszystko za sprawą wywiadu Magdy.

Ogólnie sylwestra wspominam bardzo dobrze. Nic się takiego nie wydarzyło na sylwestrze, uważam, że występ był bardzo dobry. Ja świetnie się bawiłam na scenie, zresztą zawsze to robię. Wykładam serce dla publiczności. Jeżeli chodzi o „potyczki niedojrzałego osobnika”, to zostawiłam to z tyłu. Taka sytuacja już się nigdy nie powtórzy. Jestem spokojna i wracam z uśmiechem na twarzy – wokalistka powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Dawid niespodziewanie zareagował na tę wypowiedź. Udostępnił w sieci nagranie z awantury, na którym widać, jak zachowywała się Magda. Opatrzył je komentarzem:

To może teraz zobaczymy potyczki pewnej niezrównoważonej pani? Taka moja refleksja… Chyba TVP2 powinno wzmocnić ochronę podczas Nocy Sylwestrowej. Troszeczkę miarka się przebrała i ja nie pozwolę sobie na pewne rzeczy. Żeby ktoś ciągle moją osobą sobie gębę wycierał i mówił, że jestem niezrównoważony psychicznie. Macie doskonały przykład osoby, które rzeczywiście jest niezrównoważona. A muszę Wam powiedzieć, że to jest jedynie maleńka namiastka tego, co tam się dzieje w rzeczywistości. Także mam nadzieję, że TVP wzmocni ochronę, bo tam może się dziać.

Niestety nic nie wskazuje na to, aby konflikt miał się szybko zakończyć. W ostatnich dniach widzieliśmy, że jeszcze bardziej on eskaluje. Na szczęście, w życiu prywatnym Magdy dzieje się coraz lepiej. Wokalistka w rozmowie z Super Expressem opowiedziała o tym, że planuje ślub ze swoim narzeczonym Krzysztofem.

Magda Narożna o zbliżającym się ślubie. Jakie szczegóły wyjawiła?

Magda zaręczyła się z Krzysztofem w 2020 roku. Partner poprosił ją o rękę podczas wypadu do Włoch. W ostatnim czasie piosenkarka przeszła metamorfozę i m.in. zmieniła fryzurę. O pozbycie się przez nią irokeza zapytali dziennikarze „SE”, którzy zapewne nie spodziewali się, że otrzymają od Magdy tak wiele mówiącą odpowiedź.

Przyszedł moment, że coś chcę w swoim życiu zmienić, może tak się bardziej ustabilizować, a fryzura to jest początek nowej drogi. Zobaczymy, co się wydarzy w tym roku – wyznała.

Dziennikarze od razu dopytali, czy Magda zapuszcza fryzurę do ślubu.

Może… Jesteśmy zaręczeni od dwóch lat. Każda kobieta chce być nie tylko narzeczoną, więc może weźmiemy ślub w 2022 roku – odpowiedziała.

Po czym sprecyzowała, kiedy chciałaby sfinalizować swoje marzenie.

Chcę ślubu, kiedy będę miała święty spokój (przypuszczalnie chodzi o spokój od konfliktu z byłym mężem – przyp. red.), kiedy będę spokojna i nie będę musiała patrzeć wstecz. Chcę, żeby to było moje wydarzenie, mojego serca i mojego przyszłego męża – wytłumaczyła.

Na zakończenie rozmowy podsumowała miniony rok.

Nigdy nie można żałować tego, co się robi w życiu, tylko wtedy człowiek jest szczęśliwy, a wracanie do wspomnień nie ma sensu. Jestem zadowolona z wydarzeń ostatniego roku. Spotkało mnie bardzo dużo pozytywnych rzeczy. Wielu wspaniałych ludzi stanęło na mojej drodze. Najważniejsze, że mam cudowną, kochającą córkę, która kocham nad życie, mam wspaniałego faceta. Czego chcieć więcej? – zapytała retorycznie.

Kibicujecie Magdzie i Krzysztofowi?


Magda Narożna z partnerem

Magda Narożna z partnerem

Magda Narożna z partnerem

Magda Narożna z partnerem

Magda Narożna z partnerem

Magda Narożna z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×