Dawid Narożny wyciągnął kompromitujące wideo z Magdą. Ma być dowodem, że jest niezrównoważona: „Troszeczkę miarka się przebrała”

Dawid Narożny, Magda Narożna

Dawid Narożny, Magda Narożna

Były mąż zaatakował Magdę Narożną. Wrzucił do sieci nagranie z pamiętnej bójki. Zaapelował też do TVP przed jej występem na Sylwestrze Marzeń z Dwójką.

Magda Narożna przed laty była związana z Dawidem Narożnym. Małżonkowie marzyli o wielkiej karierze, dlatego zdecydowali się założyć zespół Piękni i młodzi, który w krótkim czasie podbił rynek muzyczny. Utalentowana para w krótkim czasie zyskała grono fanów, którzy nie tylko w błyskawicznym tempie wykupywali bilety na ich koncerty, ale i z całych sił trzymali kciuki za ich związek. Niestety ten nie przetrwał próby czasu, a małżonkowie rozstali się w atmosferze skandalu. Między ich obecnymi partnerami doszło do awantury, która zakończyła się bójką. Całe zajście udokumentowała na nagraniu obecna żona Narożnego, Joanna. Ostatecznie Magda i Dawid ze względu na napięte stosunki ograniczyli swoje kontakty do minimum.

Mimo że od ich rozstania minęły ponad dwa lata, muzyk po raz kolejny próbuje zwrócić uwagę na problemy byłej partnerki. To nie pierwsza taka sytuacja, gdy wyciąga na świecznik jej prywatne sprawy, których ta z pewnością nie chciałaby roztrząsać na forum publicznym.

Były mąż Magdy Narożnej wrzucił nagranie z bójki i zaapelował do TVP. Dlaczego?

Ostatnio Magda wróciła wspomnieniami do pamiętnej nocy. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że ogólnie bardzo dobrze wspomina sylwestrowy występ, ale i odniosła się też do awantury w hotelu. Mimo że nazwała byłego męża niedojrzałym osobnikiem, przyznała, że wymazała tamto zdarzenie z pamięci oraz zapewniała, że nie dopuści do tego, by coś takiego się powtórzyło.

Ogólnie sylwestra wspominam bardzo dobrze. Nic się takiego nie wydarzyło na sylwestrze, uważam, że występ był bardzo dobry. Ja świetnie się bawiłam na scenie, zresztą zawsze to robię. Wykładam serce dla publiczności. Jeżeli chodzi o „potyczki niedojrzałego osobnika”, to zostawiłam to z tyłu. Taka sytuacja już się nigdy nie powtórzy. Jestem spokojna i wracam z uśmiechem na twarzy.

Narożny nie pozostawił jej wypowiedzi bez reakcji. Wypowiedziane przez nią słowa tak go poruszyły, że zdecydował się opublikować na Instastory dwa nagrania z monitoringu, na których zarejestrowano bójkę na korytarzu oraz w restauracji. Przyznał, że pochodzą one z dwóch różnych hoteli. Przy okazji zaapelował do Telewizji Polskiej, twierdząc, że ta powinna wzmocnić ochronę przed jej występem na Sylwestrze Marzeń z Dwójką.

To może teraz zobaczymy potyczki pewnej niezrównoważonej pani? Taka moja refleksja… Chyba TVP2 powinno wzmocnić ochronę podczas Nocy Sylwestrowej.

Na udostępnionym przez niego materiale wideo możemy zobaczyć, jak wokalistka wybiega z pokoju i atakuje na korytarzu jego obecną partnerkę. Panie zaczęły się szarpać, a następnie zostały rozdzielone przez mężczyzn. Film przedstawił jednak zajście w taki sposób, że nie widać na nim, co faktycznie działo się przed tym incydentem. Na kolejnych ujęciach możemy już przyjrzeć się szarpaninie w restauracji. Kamery uchwyciły moment, w którym Joanna użyła gazu pieprzowego oraz została uderzona przez obecnego partnera Narożnej.

Dawid przyznał, że nie pozwoli na to, aby jego była żona oczerniała go publicznie, a już tym bardziej zarzucała, że ma problemy psychiczne. Sam jednak powiedział, że w jego ocenie to właśnie Magda jest niezrównoważona, na co ma również inne dowody. Po raz kolejny zaapelował też do TVP.

 Troszeczkę miarka się przebrała i ja nie pozwolę sobie na pewne rzeczy. Żeby ktoś ciągle moją osobą sobie gębę wycierał i mówił, że jestem niezrównoważony psychicznie. Macie doskonały przykład osoby, które rzeczywiście jest niezrównoważona. A muszę Wam powiedzieć, że to jest jedynie maleńka namiastka tego, co tam się dzieje w rzeczywistości. Także mam nadzieję, że TVP wzmocni ochronę, bo tam może się dziać.

Kilka godzin później wokalista zdecydował się dodać jeszcze kilka słów w tej sprawie. Przyznał, że gwiazda Pięknych i młodych wytoczyła jego żonie sprawę w sądzie o bezprawne użycie gazu. Ostatecznie sprawa została oddalona, ponieważ w ocenie sędzi nie przekroczyła ona granic obrony koniecznej.

Jeszcze nawiązując do tej sytuacji, w której pewna pani wybiega zza stołu i atakuje moją Asię. Nie wiem, czy wiecie, ale ona sama założyła Asi sprawę -uwaga o co?- O bezprawne użycie gazu. W sądzie później okazało się, że przegrała. Okazało się, że to ona jednak zaatakowała moją Asię. Asia się po prostu broniła i użyła gazu w obronie własnej.

Zdjęcia z bójki znajdziecie w naszej galerii.

Magda Narożna odpowiedziała na publikację byłego męża. Oficjalne oświadczenie gwiazdy

Magda postanowiła odnieść się do publikacji Dawida. Kilka godzin po tym, jak wrzucił do sieci nagrania z monitoringu, udostępniła na Instagramie oświadczenie, w którym wyjaśniła, że nie chce publicznie komentować oszczerstw rzucanych pod jej adresem.

Drodzy!

W związku z kolejnymi, naruszającymi moje dobra osobosite, nieprawdziwymi i zmanipulowanymi materiałami oraz wypowiedziami udostepnianymi przez mojego byłego męża oświadczam, iż nie będę publicznie odnosić się do tych oszczerstw i ich komentować.

Wokalistka przyznała, że od lat dokłada wszelkich starań, by w mediach nie rozpisywano się o jej życiu prywatnym. Zaznaczyła, że wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że ten temat swojego związku z Narożnym uważa za zamknięty.

Mimo że jestem osobą publiczną, od zawsze starałam się chronić swoją prywatność. Wielokrotnie w udzielanych wywiadach podkreślałam, że okres życia związany z moim zakończonym już kilka lat temu małżeństwem jest zamknięty. Co więcej, wielokrotnie na przestrzeni ostatnich lat ignorowałam kierowane  moją stronę przez byłego męża publiczne złośliwości oraz znieważenia.

Magda podkreśliła przy tym, że jej najbliżsi dobrze wiedzą, jakim jest człowiekiem i wiedzą, jak w rzeczywistości wygląda jej przeszłość. W jej ocenie Dawid zaatakował ją dlatego, że chce się na niej wybić.

Prezentowaną przez mojego byłego męża postawę odbieram tylko i wyłącznie jako próbę szerszego publicznego zaistnienia, a ja do przynoszenia rozgłosu w ten sposób nie chcę się przyczyniać.

Całe oświadczenie znajdziecie w naszej galerii.


Dawid Narożny, Magda Narożna - bójka

Dawid Narożny, Magda Narożna - bójka

Dawid Narożny, Magda Narożna - bójka

Dawid Narożny, Magda Narożna - bójka

Dawid Narożny, Magda Narożna - bójka

Dawid Narożny, Magda Narożna - bójka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×