Szukaj

Córki Magdy Modrej wyrosły na przepiękne dziewczyny. Mia i Lea złamią niejedno serce. Co za uroda

Magda Modra i Marek Krupski z córką

Magda Modra i Marek Krupski z córką

Magdalena Modra jest dumną mamą dwóch córek. Modelka i aktorka właśnie pokazała, jak bardzo urosły jej małe córeczki. Fani nie mogą się na nie napatrzeć. Pod zdjęciem nie brakuje komplementów. 

Magdalena Modra w show-biznesie obecna jest od dwóch dekad. Na samym początku występowała w najpopularniejszych kilkanaście lat temu reality-shows. Na swoim koncie ma role w filmach i serialach, swoich sił próbowała także w muzyce. Jako wokalistka zadebiutowała w 2005 roku piosenką Ready to Fly. Również świat modelingu nie ma przed nią żadnych tajemnic. Brała udział w wielu sesjach zdjęciowych i aż trzykrotnie pojawiła się na okładce magazynu CKM. Magda może się też pochwalić współpracą z takimi wielkimi markami jak: Dolce&Gabbana, Gucci i Calvin Klein.

Prężnie rozwijająca się kariera i życie w blasku fleszy nie przeszkodziły jej spełnić się w rodzicielstwie. Modelka jest mamą dwóch uroczych córeczek. W 2007 roku wyszła za Marka Krupskiego. To polski aktor i były policjant znany widzom doskonale z roli w serialu Malanowski i Partnerzy. Wierne grono fanów przyniosła mu jednak rola w serialu Barwy Szczęścia, gdzie wcielał się w męża jednej z głównych bohaterek. Para doczekała się dwóch córek. Dumna mama właśnie pochwaliła się ich najnowszym zdjęciem.

Magdalena Modra pokazała córki

Jak wiadomo, dzieci gwiazd wzbudzają nie mniejsze zainteresowanie niż ich sławni rodzice. Zarówno prasa, jak i fani żywo interesują się pociechami znanych i lubianych. Wiele z nich już od pierwszych dni życia stało się takimi samymi gwiazdami, jak ich rodzice. Równych w tym temacie nie mają sobie, chociażby Henio – syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, czy Klara i Laura Lewandowskie.

Magdalena i jej mąż wychowują razem dwie córki. Starsza dziewczynka, Mia, ma już 14 lat, a młodsza, Lea, to urocza sześciolatka. Sławna mama właśnie dodała wspólne zdjęcie z pociechami.

My 3 – podpisała fotografię.

View this post on Instagram

My 3 😄🍁😄

A post shared by Magdalena Modra-Krupska (@magdamodra) on

Pod zdjęciem nie brakuje komentarzy zachwyconych fanów. Rozpływają się oni nad urodą obu dziewczynek. Już teraz można śmiało stwierdzić, że córki Magdy Modrej w przyszłości złamią niejedno serce.

  • Piękne po mamie.
  • Ale cudne.
  • Jakie piękne dziewczynki. Mama również.
  • Ależ jesteście piękne.

Nie można się dziwić tym komplementom, ponieważ cała trójka zachwyca urodą.


Magdalena Modra z córkami

Magdalena Modra z córkami

Magda Modra z córkami w sesji dla marki Torelle

Magda Modra z córkami w sesji dla marki Torelle

Magda Modra i Marek Krupski z córkami - Warsaw Fashion Street 2017

Magda Modra i Marek Krupski z córkami - Warsaw Fashion Street 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×