Magda Stępień wrzuciła do sieci rozrywające serce filmy z Oliwierkiem. „Dziś skończyłbyś 16 miesięcy”. Obok tych ujęć nie da się przejść obojętnie

Magda Stępień

Magda Stępień

Magda Stępień dodała poruszające filmy. Na archiwalnych materiałach widać jej zmarłego syna, Oliwiera. Dziś miałby już 16. miesięcy.

Magda Stępień to modelka i była partnerka Jakuba Rzeźniczaka. Para doczekała się jednego dziecka, syna Oliwiera. Niestety po kilku miesiącach jego życia okazało się, że cierpi on na chorobę nowotworową. Mimo intensywnego leczenia w Izraelu chłopca nie udało się uratować.

Choroba Oliwierka, niestety, szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj, na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – brzmiał komunikat o śmierci dziecka.

Zrozpaczona matka wycofała się z mediów społecznościowych. Wróciła dopiero niedawno, by na bieżąco informować o żałobie i dodać siły innym osobom, mierzącym się ze stratą bliskich. Przed kilkoma dniami udzieliła nam długiego wywiadu. Opowiedziała o tym, jakie ma plany na przyszłość i na czym chce się skupić:

Myślę, że będę miała teraz trochę większy luz w tym, co będę robić. Będę wspierała te marki, z którymi chcę współpracować, żeby mieć jak najbardziej wypełniony czas. Mam kilka opcji współpracy stałej, ale nie do końca stałej. Nie chciałabym być w 100 proc. związana z czymś, bo mój stan psychiczny teraz jest ok, ale to jest żałoba. Nie wiesz, kiedy coś może się wydarzyć, ja nie wiem, jak będę czuła się za miesiąc, za dwa. Dlatego uważam, że taka stabilna praca jest potrzebna, ale to wszystko musi być w graniach rozsądku, żeby ja czuła też poczucie, że mam czas na terapię. A ten czas mam wypełniony do maksimum, tego jest tak dużo, ale jak już dopnę wszystkie projekty i to, co będę robiła, to na pewno moi obserwatorzy się o tym dowiedzą.

Pełna rozmowa do odsłuchania poniżej.

Magda Stępień pokazała archiwalne filmy

W środę mama Oliwiera dodała szereg archiwalnych filmów, na których widać jej syna.

Dziś skończyłbyś 16 miesięcy! Miłości moje, gdybym mogła, oddałabym wszystko, abyś tu był obok! – napisała w opisie wideo, przedstawiającego jej syna, który akurat leżał w wózeczku i bawił się balonem.

Unikalne ujęcia zamieściliśmy w galerii pod tekstem.

Redakcja Jastrząb Post niezmiennie trzyma kciuki za Magdę.


Magda Stępień pokazała archiwalne filmy

Magda Stępień pokazała archiwalne filmy

Magda Stępień pokazała archiwalne filmy

Magda Stępień pokazała archiwalne filmy

Magda Stępień pokazała archiwalne filmy

Magda Stępień pokazała archiwalne filmy

Komentarze

 • Gośćgość pisze:

  Pani Magdo jest Pani żałosna z tym epatowaniem żałoby,kobieto opamiętaj się bo psychiatra czeka na Ciebie,jak wiele rodziców straciło swoje Aniołki i przez te Twoje zdjęcia przechodzą smutne chwile,wyrycz się w ciszy i w domu,dziwię się naprawdę jak można z siebie robić taką męczennice w mediach,Kuba Rzeźniczak naprawdę mądry facet nie uczestniczy w mediach a przeżywa to po swojemu,opamiętaj się kobieto.

 • Gość pisze:

  co było gdyby nie było mediów społ.? stanęła by na rynku głównym i krzyczała to dla obcych ludzi? ja wszystko rozumiem- jest to wielka tragedia! ale czy ja muszę o tym czytać? musi trąbić o tym na prawo i lewo? czy jej synek przeczyta to na insta? pomódl się, pomyśl, powspominaj nie wiem co jeszcze ale.. sorry nie wydaje mi się to normalne co robi

 • Gość pisze:

  Pokorę jest cisza , a żałobę nosi się w sercu nie na ig . Kobieto zajmij się praca sportem wszystkim , tylko nie rozgrzebuj publicznie ran idź do psychologa to boli potwornie współczuje z całego serca .Zostaw te Oliwiera zdjęcia i wspomnienia dla siebie dla najbliższych . Twoje dziecko żyje w Twoim sercu do końca Twoich dni tego nikt i nic nigdy już nie zmieni. Madziu zostaw , bo dopóki pokazujesz publicznie SP Oliwera nigdy nie zazna spokoju . Jestes wierzącą tak mówiłaś ,wiec powinnaś cos o tym wiedzieć .Trzymaj się , kryzysy będą jeszcze nadchodziły nawet gorsze( oby nie ) aniżeli przechodzisz obecnie . Musisz być pod opieka psychologa , a nie wywiadów telewizyjnych . Powodzenia

 • Gość pisze:

  Ktoś powinien zamknąć jej to wszystko co daje na media ….
  Skierować ją na leczenie…bo jest wyspecjalizowane na zarabianie kasy na śmieci dziecka …wstydź się kobieto.
  Dość……

 • Gość pisze:

  Kochany aniołek, na zawsze w naszych sercach!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×