NewsyTo syrenka? Spokojnie, to Joanna Racewicz i jej sukienka zażyły kąpieli. Obok tych zdjęć nie da się przejść obojętnie

To syrenka? Spokojnie, to Joanna Racewicz i jej sukienka zażyły kąpieli. Obok tych zdjęć nie da się przejść obojętnie

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
14.07.2023 20:40

Joanna Racewicz jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w lokalnej prasie, by z czasem odnaleźć się w stacjach telewizyjnych. Mogliśmy podziwiać ją na antenie Telewizji Polskiej i TVN-u, a od kilku lat na Polsacie.

Co ciekawe, pani redaktor wciąż troszkę brakuje TVP, gdzie szlifowała talent, choć oczywiście nie wyobraża sobie ona tego, by wrócić tam w najbliższym czasie.

Tak, tęsknie, jak tęskni się za matecznikiem. Tak tęsknię, jak tęskni się za gniazdem. Za miejscem, które mnie wychowało i któremu bardzo wiele zawdzięczam. Które nauczyło mnie tego, co umiem i oszlifowało ten niezbyt w tamtych latach, jeszcze radzący sobie w tych meandrach kamień. (...) Tak, brakuje mi tego miejsca, ale ono na pewno w tym momencie nie jest moje – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Joanna Racewicz niczym syrena. Nowa sesja

14 lipca Joanna zaserwowała zmysłowy widok widzom swojego profilu na Instagramie. Zapozowała, mocząc się w gorącym źródełku, do którego weszła w sukience w kwieciste wzory.

Wyjątkowe Bagni San Filippo niedaleko Pienzy i Montepulciano. Małe miasteczko u stóp wygasłego wulkanu Monte Amiata. Do miejscowej rzeki wpływa woda z gorących źródeł. Kaskada Fosso Bianco spływa po wapiennych skałach pełna minerałów Klejnot Toskanii. Ja i sukienka postanowiłyśmy zażyć kąpieli. Swoją drogą – czy to nie brzmi jak tytuł z jednego mojego „ulubionego portalu”? Żart. Proszę nie brać serio. Trochę odpłynęłam. Powietrze ma ponad 30 stopni, woda nawet 50. Można – napisała piękna dziennikarka.

Entuzjaści wdzięków pani redaktor docenili album i zasypali ją komplementami.

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także