Joanna Racewicz poetycko o tęsknocie za TVP. Gwiazda nie ukrywa, że brakuje jej dawnej pracy

Joanna Racewicz o TVP

Joanna Racewicz o TVP

Joanna Racewicz zdradziła, że tęskni za pracą w TVP. W pięknych słowach podsumowała czas, jakie spędziła przy ulicy Jana Pawła Woronicza w Warszawie. Zobacz, co nam zdradziła.

Joanna Racewicz jest jedną z najbardziej doświadczonych dziennikarek telewizyjnych w kraju. Zaczynała w latach 90. w TVP, gdzie odnosiła ogromne sukcesy. Prowadziła flagowe formaty, które przysporzyły jej popularność i uznanie widzów. Przełomem w jej karierze był program Pytanie na śniadanie, w którym wykazywała się wszechstronną wiedzą. Jak nikt inny potrafiła przepytać gości z zakresu medycyny, sztuki, motoryzacji, macierzyństwa i innych dziedzin.

Dla Racewicz tysiące Polaków włączało poranne show, tym większe było zaskoczenie, gdy gwiazda opuściła jego obsadę. Wszystko przez post sponsorowany, jaki zamieściła na Instagramie. Joanna podzieliła się zdjęciem ze swoim ulubionym produktem, pozując w studiu śniadaniówki. Taka postawa nie spodobała się włodarzom stacji, którzy uznali ją za łamanie zasad obowiązujących w kontrakcie.

Joanna Racewicz tęskni za pracą w TVP

Odejście z TVP nie oznaczało końca kariery. Racewicz w swoim fachu jest mistrzem, dlatego szybko dostała kolejne oferty. Jedną z nich złożył jej Polsat. Warunki przypadły jej do gustu, co zaowocowało już kilkuletnią współpracą. Mimo ciepłej posady Joanna nie ukrywa, że zdarza się jej zatęsknić za telewizją publiczną.

Prezenterka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post poetycko podsumowała swoją tęsknotę za TVP:

Tak, tęsknie, jak tęskni się za matecznikiem. Tak tęsknię, jak tęskni się za gniazdem. Za miejscem, które mnie wychowało i któremu bardzo wiele zawdzięczam. Które nauczyło mnie tego, co umiem i oszlifowało ten niezbyt w tamtych latach, jeszcze radzący sobie w tych meandrach kamień.

Joanna przyznała, że choć ma mnóstwo fantastycznych wspomnień z czasów pracy w TVP, to w tym momencie nie jest to miejsce, do którego chciałaby wrócić:

Tak, brakuje mi tego miejsca, ale ono na pewno w tym momencie nie jest moje.

Jesteście fanami Joanny?


Joanna Racewicz w programie Pytanie na śniadanie

Joanna Racewicz w programie Pytanie na śniadanie

Joanna Racewicz - 15 urodziny Pytanie na Śniadanie

Joanna Racewicz - 15 urodziny Pytanie na Śniadanie

Joanna Racewicz – TVP, wiosenna ramówka 2018

Joanna Racewicz – TVP, wiosenna ramówka 2018

Komentarze

 • Gość Aga pisze:

  wspaniała urocza inteligentna dziennikarka mądra kobieta miło byłoby widzieć Ja w TVP serdecznie pozdrawiam Panią Joanne miło że ktoś tak samo ma dobre zdanie o Pani Joannie to nie duplikat pisze obecnie pierwszy raz

 • Gość Aga pisze:

  wspaniała urocza inteligentna dziennikarka mądra kobieta miło byłoby widzieć Ja w TVP serdecznie pozdrawiam Panią Joanne

 • Goślolć pisze:

  Lubiłam ja do czasu jak nie zaczęła pokazywać zdjęć że się szczepi. Czy to takie ważne. Aby wszyscy o tym mówili? Czy można zrobić coś nie afiszujac się tym.

 • GośćDziunia pisze:

  Boże czy ona się nie widzi w lustrze a była piękną kobietą za chwilę ona się rozsypie

 • Cichy wielbiciel pisze:

  Kazdy tylko krytykuje….ludzie popatrzcie na siebie……

 • Gość pisze:

  Przecudwna i bardzo piekna kobieta….przesympatyczna osoba…dajaca blasku jak prowadzi jaki kolwiek program

 • Gośćczy pisze:

  Bardzo zmieniona twarz za dużo ingerencji tylko po co?????

  • Gośćela pisze:

   Na prawdę nie ma już w Polsce młodych i zdolnych kobiet do telewizji? Wystarczy, że do TVN przyjmują emerytki

 • Gość pisze:

  Boże!!! z samego rana ONNNAAAAAAAAAAAAA!!!chcę widzieć cos fajnego,miłego dla oka.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×