Szukaj

Magda Narożna wyżaliła się fanom. Wokalistkę dopadła proza życia?

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Magda Narożna robi wielką karierę w świecie disco-polo. Koncerty, publiczność i scena są jej żywiołem. Jednak jak każdą gwiazdę zdarza się, że dopadnie ją proza życia. Wokalistka postanowiła poskarżyć się swoim fanom. 

Dla Magdaleny Narożnej początek tego roku nie zaczął się zbyt dobrze. Podczas Sylwestra Dwójki, na którym występowała razem ze swoim zespołem Piękni i Młodzi doszło do awantury i bójki. To wszystko przez konflikt z byłym mężem, który również nadal był członkiem bandu. Niestety prywatne zawirowania, które wcześniej nie wpływały na ich wspólną pracę, stały się nie do pogodzenia. Już 1 stycznia wokalistka wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej były mąż nie jest już członkiem Pięknych i Młodych.

Wydawać by się mogło, że wszystkie te wydarzenie mogą odbić się na jej karierze. Nic bardziej mylnego zespół cały czas świetnie sobie radzi, a jego wokalistka układa sobie życie na nowo. Magda zupełnie nie przejmuje się medialnym szumem i dalej robi swoje. Liderka Pięknych i Młodych poukładała również swoje życie osobiste. Od jakiegoś czasu spotyka się z Krzysztofem Byniakiem. Na profilu gwiazdy możemy znaleźć sporo zdjęć z jej nowym wybrankiem. Podczas ostatniej wizyty wokalistki w programie Pytanie na Śniadanie zdradziła ona, że niedawno ukochany się jej oświadczył.

Były zaręczyny, jeszcze nikt o tym nie wie, ale były. Tylko rodzina wie. Zaskoczył mnie niemiłosiernie. Do tej pory się śmieję, że po prostu potknął się i znalazł ten pierścionek i jak już klęknął i spojrzałam na niego takim wzrokiem, to już musiał się zapytać – zażartowała wokalistka.

Całe życie artystki zaczęło zmierzać w dobrą stronę. Magda ma jednak jeden problem, o którym opowiedziała internautom. Czy dopadła ją proza życia?

Magdalena Narożna zmęczona codziennością?

Magdalena Narożna należy do tych gwiazd, które wielką karierę muszą umiejętnie połączyć z macierzyństwem. Gwiazda disco-polo wychowuje bowiem 8-letnią córkę będącą owocem miłości z jej byłym mężem. Niestety nie samą sceną człowiek żyje, a pani domu ma też całą masę codziennych obowiązków. Prowadzenie domu wymaga sporego zaangażowania. Wokalistka właśnie poskarżyła się swoim obserwatorom i nazwała się „kurą domową”.

Wszystkie obowiązki kury domowej wykonane. Czas na relaks… Na tarasie odpoczywa się najlepiej 🙂 Też tak sądzicie? A może macie jakieś inne ulubione miejsce ? – napisała pod zdjęciem.

Na dodanym zdjęciu Magda pokazała się bez makijażu i w domowych pieleszach. Gwiazda zdecydowanie miała na głowie sporo domowych obowiązków. Miejmy nadzieję, że nie tylko relaks na tarasie, ale także powrót na scenę pozwolą jej się odprężyć.

 


Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna, Piękni i Młodzi - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Magdalena Narożna, Piękni i Młodzi - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×