Ale czad! Magda Narożna wraca z najbardziej szaloną fryzurą w karierze. Totalnie odleciała

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Magda Narożna nie boi się odważnych zmian w wyglądzie. Tym razem postawiła na odważne zmiany. Wystrzałowa metamorfoza odjęła jej lat.

Magda Narożna jest jedną z największych gwiazd disco-polo. Zrobiło się o niej głośno dzięki udziałowi w programie Must Be The Music, do którego zgłosiła się wraz z zespołem Piękni i Młodzi. Jurorzy podeszli do ich wystąpienia bardzo sceptycznie, jednak docenili talent wokalny liderki grupy.

Reprezentujecie bardzo wysoki poziom. Pani jest rekinem, a panowie, niestety, jesteście meduzami. Panowie nie są dla pani żadną ozdobą. Musicie być zespołem – powiedział w programie Piotr Rogucki.

Choć zespół od razu wzbudził sympatię widzów i publiczności, nie zagwarantowało im to miejsca na podium. Mimo porażki grupa na stałe zagościła w rodzimym show-biznesie i do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród fanów tego gatunku muzycznego.

Na przełomie lat w formacji doszło do jednej dużej zmiany. Zespół opuścił były mąż Madzi, Dawid Narożny. Para przez pewien czas była na językach wszystkich za sprawą burzliwego rozstania oraz medialnych sporów między byłymi partnerami. To jednak nie zatrzymało Narożnej, która odnosi kolejne zawodowe sukcesy.

Magda Narożna zmieniła kolor włosów

Podczas każdego publicznego wystąpienia liderka Pięknych i Młodych zachwyca zgromadzonych nienagannym wyglądem. Choć od początku kariery kojarzona jest z blond irokezem, w ostatnim czasie coraz chętniej eksperymentuje z wizerunkiem scenicznym. Ostatnio pokazała się fanom w uroczych loczkach, które nie tylko dodały jej uroku, ale i odjęły lat.

Teraz przyszedł czas na odważne zmiany. Liderka formacji disco-polo postawiła na nowy kolor włosów, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Na swoim profilu udostępniła dwa zdjęcia, na których możemy zobaczyć ją w różowo-fioletowych lokach, które jak widać, przyjęły się na stałe. Choć dawne uczesanie było szalone, nowa fryzura przebiła wszystkie dotychczasowe metamorfozy.

A oto moja metamorfoza. Lubię bawić się kolorami a że , już dawno tego nie robiłam …. Taki efekt osiągnęliśmy. Jak się Wam podoba ???

Fani niezwłocznie wyrazili w komentarzach swoje zdanie na temat nowej fryzury Madzi. Choć pojawiło się mnóstwo komplementów, część osób już tęskni za jej pięknym blondem.

  • Jest ok, aleee w blodzie najlepiej.
  • Pięknie w każdym kolorze.
  • Mega to wygląda!
  • Bez fioletu byłoby znacznie lepiej… Zbyt intensywny i kolor jak denaturat.
  • Ślicznie pani wygląda, buziaki. Uwielbiam! Ładnemu we wszystkim ładnie.

A wy co sądzicie o metamorfozie Magdy Narożnej?


Magda Narożna - nowa fryzura

Magda Narożna - nowa fryzura

Magda Narożna - nowa fryzura

Magda Narożna - nowa fryzura

Magda Narożna przed metamorfozą

Magda Narożna przed metamorfozą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×