NewsyMocno odchudzona Magda Narożna zaskoczyła nową fryzurą. W ruch poszły nożyczki. Co za odważna zmiana!

Mocno odchudzona Magda Narożna zaskoczyła nową fryzurą. W ruch poszły nożyczki. Co za odważna zmiana!

Magda Narożna w różowych włosach
Magda Narożna w różowych włosach
Krystyna Miśkiewicz
08.06.2023 09:40, aktualizacja: 08.06.2023 10:02

Magda Narożna to gwiazda, która szturmem wdarła się do show-biznesu. Wszystko zaczęło się od programu Must Be The Music, gdzie pojawiła się razem z zespołem Piękni i Młodzi. Kapelę disco-polo tworzyła ze swoim ówczesnym mężem Dawidem. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a po rozstaniu doszło między nimi do kilku głośnych skandali.

Obecnie każde z nich układa sobie życie na nowo. Magda nadal jest liderką wspomnianej wcześniej formacji, a jej były mąż założył niedawno własny zespół pod niemal identyczną nazwą. Jednak to Narożna radzi sobie w show-biznesie znacznie lepiej. W ostatnim czasie mocno też zmienił się jej wizerunek.

Przez lata Magda była wierna jednej fryzurze. Nosiła bardzo charakterystycznego irokeza, który był niemal jej znakiem rozpoznawczym. Ostatnie miesiące były rewolucją w jej wyglądzie. Wokalistka zrzuciła zbędne kilogramy, a teraz przyszła pora na nową fryzurę.

Magda Narożna z grzywką

Magda Narożna to obecnie jedna z największych gwiazd disco-polo. Nieustannie gra kolejne koncerty i pojawia się na branżowych imprezach. Gwiazda ostatnio zachwyciła odmienioną sylwetką. Wprowadziła dietę i nie odpuszcza ćwiczeń. To wszystko dało spektakularny efekt, a ona może się pochwalić smukłą sylwetką i mięśniami brzucha.

Zdecydowała się też na zmianę fryzury. Obecnie nosi długie blond włosy, a do tego doszła teraz prosta grzywka. Magda w nowym wydaniu pokazała się fanom na Instagramie. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba?

Magda Narożna o metamorfozie. Jak udało jej się schudnąć?

Magda Narożna kilka tygodni temu udzieliła wywiadu Jastrząb Post. Wokalistka opowiedziała naszej reporterce o swojej spektakularnej metamorfozie.

Troszeczkę bardziej wzięłam się za siebie. Postanowiłam, że znajdę czas dla siebie, że każdego dnia coś dla siebie zrobię. Wstaję rano, zaczynam od treningu, czuję się wtedy lepiej, komfortowo. Nie odchudzam się jakoś tak, że nic nie jem.

Pomogło jej to, że uwolniła się od złych emocji, dzięki czemu jest szczęśliwa:

Dużo złych emocji uwolniło się ode mnie i to wszystko powoduje, że jestem szczęśliwa.

Duży wpływ na zmianę jej nastawienie miało to, że pokochała i zaakceptowała samą siebie:

Trzeba się pokochać, zaakceptować i to jest najważniejsze.
  • Magdalena Narożna (Instagram)
  • Magdalena Narożna (Instagram)
  • Magda Narożna pokazała córkę Garbrysię
  • Magda Narożna
  • Magda Narożna
  • Magda Narożna
  • Magda Narożna z grzywką
  • Magdalena Narożna (Instagram)
[1/8] Magdalena Narożna (Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także