Magda Narożna i Zenek Martyniuk szaleją w nocnym klubie. Mamy zdjęcia zza kulis. Takich ich nie znaliśmy

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Magda Narożna wraca na scenę. Wokalistka po długiej przerwie spowodowanej pandemią dała jeden z pierwszych koncertów i wystąpiła na otwarciu klubu. Na scenie pojawił się też Zenek Martyniuk. Za kulisami te bawili się doskonale. Mamy zdjęcia.

Pandemia koronawirusa na bardzo długi czas zatrzymała życie rozrywkowe i kulturalne w kraju. Choroba w ostatnich miesiącach rozprzestrzeniała się w zastraszającym tempie, a rząd w reakcji na to wprowadził szereg restrykcji. Przez wiele miesięcy zabronione były między innymi koncerty i inne wydarzenia związane z gromadzeniem się publiczności. Zamknięto także kluby, puby i dyskoteki. Wraz z wprowadzeniem szczepionek i nadejściem wiosny sytuacja zaczęła napawać optymizmem.

Liczba chorych znacznie spadła, a premier Mateusz Morawiecki ku uciesze Polaków poluzował obostrzenia. Od pewnego czasu znowu odbywają się imprezy masowe i koncerty. Za występami stęsknili się nie tylko fani, ale przede wszystkim wykonawcy, którzy długo nie mieli kontaktu z publicznością. Nic więc dziwnego, że rozpoczynający się sezon letni chętnie witają na scenie. Pierwsze koncerty zgrali już między innymi Magda Narożna i Zenek Martyniuk.

Magda Narożna i Zenek Martyniuk na otwarciu klubu

Madzia Narożna wielką popularność zdobyła, gdy kilka lat temu pojawiła się razem z zespołem Piękni i Młodzi w programie Must Be The Music. Formacja disco-polo zdobyła serca fanów i jurorów i od tamtej pory podbija też scenę muzyczną. Wokalistka jest zapraszana do udziału a największych wydarzeniach muzycznych w kraju i zdążyła zdobyć status wielkiej gwiazdy. Ostatnio mogliśmy zobaczyć jej występy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Teraz wraca na scenę z pierwszymi koncertami. Pojawiła się między innymi na otwarciu klubu Paradise w Piasecznie. Podczas występu zaprezentowała się fanom w nienagannej stylizacji. W krótkiej seksownej mini wyeksponowała niezwykle zgrabne nogi. Zespół Piękni i Młodzi dał prawdziwe show. Koncert trwał ponad godzinę, a później wokalistka znalazła czas na to, by pozować do zdjęć z fanami. Za kulisami towarzyszył jej także przyjaciel, Daniel. Mężczyzna, którego Madzia traktuje jak własnego brata, od lat porusza się na wózku inwalidzkim. To właśnie na jego leczenie artystka przekazała sumę wygraną w TTBZ.

Swój występ na otwarciu klubu oprócz Magdy dał także Zenek Martyniuk, który po długiej przerwie znowu mógł spotkać się z publicznością. Za kulisami muzycy spędzali razem czas i wygląda na to, że doskonale bawili się w swoim towarzystwie. Siedzieli razem przy stoliku i uśmiechnięci popijali colę, zajadali się smakołykami i chętnie pozowali do zdjęć. Wiedzieliście, że są w tak dobrych relacjach? Zajrzyjcie do galerii, by zobaczyć relację zza kulis.


Magda Narożna z zespołem Piękni i Młodzi

Magda Narożna z zespołem Piękni i Młodzi

Magda Narożna z zespołem Piękni i Młodzi

Magda Narożna z zespołem Piękni i Młodzi

Magda Narożna z zespołem Piękni i Młodzi

Magda Narożna z zespołem Piękni i Młodzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×