Magda Gessler pokazała zdjęcie ze ślubu. Internauci są oczarowani idolką w białej sukni

Magda Gessler - ślub

Magda Gessler - ślub

Magda Gessler podzieliła się zdjęciem ze ślubu. W białej sukience wyglądała niezwykle uroczo. Internauci są oczarowani.

Magda Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie ze ślubu. W białej sukience, w objęciach ukochanego męża wygląda niezwykle uroczo. Internauci są oczarowani swoją idolką i tym, co napisała.

Magda Gessler pokazała zdjęcie ze ślubu

Magda Gessler na Instagramie podzieliła się kolejnym bezcennym kadrem ze swojego domowego archiwum, a które znajdzie się w jej autobiografii. Tym razem wspomina ślub z Volkhartem Müllerem. Wyznała, że zapomnieli o sesji ślubnej, którą wykonali dwa tygodnie po uroczystości. Nie ukrywa szczęścia. Fotografia pokazuje ją ze sporym już brzuszkiem. Była w ciąży z Tadeuszem.

slub z Volkhartem już w opiętej sukni .. ,z Tadeuszem pod sercem  zakochani w sobie ,,zapomnieliśmy o sesji slubnej.,.. i zrobiliśmy ja dwa tygodnie po uroczystości (zachowano pisownię oryginalną) – napisała.

Internauci są zachwyceni zdjęciem. Piękna, pełna miłości fotografia podbiła ich serca.

Magda Gessler poznała Volkharta Müllera w Hiszpanii, kiedy szukała fotografa, który mógłby zrobić zdjęcia jej obrazom. Mężczyzna chętnie podjął się zadania. W ramach podziękowania artystka zaprosiła go francuskiej restauracji, w której wówczas pracowała:

Ubrałam się w dopasowaną amarantową sukienkę z odkrytym ramieniem z polskiej kolekcji Hofflandu. Moja ówczesna figura była podobna do tej, którą dziś ma Lara. Czułam się interesująca zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Gdy mnie zobaczył, zarumienił się – wspominała pierwszą randkę z przyszłym mężem w rozmowie z Galą.

Zostali parą i spędzili ze sobą siedem lat. To właśnie Volkhart jako pierwszy wspierał Magdę w jej kulinarnych poszukiwaniach:

Jako korespondent miał rozliczne znajomości. Poznał mnie z przyjaciółką hiszpańskiego króla Jana Karola I, która poprosiła, bym przygotowała propozycje przystawek na konkurs kulinarny. Moje czereśnie faszerowane twarożkiem z czarnuszką pokonały dania kucharzy z najlepszych madryckich restauracji – wspominała Gessler.

Volkhart Müller był o 11 lat starszy od Magdy. Wzięli jednak ślub, a owocem ich miłości jest Tadeusz Müller. Niestety szczęście przerwała przedwczesna śmierć mężczyzny, który przegrał walkę z chorobą nowotworową.

Jedyne, czego na pewno żałuję, to śmierć Volkarta. Za szybko odszedł – wyznała Magda.

Zdjęcie, którym się podzieliła, dowodzi, że ich relacja oparta była na wielkiej miłości i namiętności.


Magda Gessler - ślub

Magda Gessler - ślub

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski urządzili romantyczny wieczór

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski urządzili romantyczny wieczór

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×