Szukaj

Magda Gessler sprzedaje kiszonki. Ceny bardzo w jej stylu

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler otworzyła sklep internetowy Schronisko smaków, w którym sprzedaje kiszonki – kapustę, ogórki i inne specjały. Sprawdziliśmy ceny.

Magda Gessler uchodzi za królową kulinarnych smaków w Polsce. Jej wyczucie doceniły już tysiące rodaków, a nawet światowe gwiazdy. Prowadzoną przez nią restaurację odwiedziły między innymi Sharon Stone i Naomi Campbell. Motto czołowej polskiej kucharki to: „ma być smacznie jak u mamy”.

Magda Gessler o cenach swoich produktów

Restauratorka już nie pierwszy raz zwraca uwagę cenami swoich produktów. Przy okazji tłustego czwartku w sieci zawrzała dyskusja na temat pączków sprzedawanych w jej restauracjach. Za jedną sztukę tego słodkiego wypieku trzeba było zapłacić około 10 złotych.

Gospodyni programu Kuchenne Rewolucje to kulinarna marka, a potrawy w jej restauracjach przygotowywane są z najwyższej jakości składników. Hejterom, którym przeszkadzały ceny w jej restauracjach, odpowiedziała bardzo dosadnie:

Gorsze restauracje już nie żyją. Mają krótkie życie. Mam to w dupie, jest demokracja, jeżeli kogoś nie stać, to niech nie przychodzi. Po prostu chodzi o to, że to  jest rynek taki jak samochodowy. Czy mamy pretensje do Kuby Wojewódzkiego, że jeździ porsche albo ferrari? Wszyscy są zachwyceni, ma milion like’ów. Chociaż większości nie stać na te samochody – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Magda Gessler - rusza nowy sezon Kuchennych rewolucji

Magda Gessler

Magda Gessler: po ile sprzedaje kiszonki?

Magda Gessler prowadzi również sklep internetowy z domowymi wyrobami. W internetowym sklepie o nazwie Schronisko Smaków możecie zamówić między innymi: dżemy, konfitury, wędliny własnego wyrobu, domowe wypieki, a nawet regionalne nalewki.

Jednym z produktów, jakie możecie znaleźć w ofercie, są lubiane przez Polaków, wzmacniające odporność kiszonki. Ich cena jest znacznie wyższa niż w przeciętnym sklepie spożywczym. Za kapustę kiszoną zapłacimy 12 zł, a za słoik kiszonych ogórków aż  4 złote więcej.

Wymyśliłam sklep internetowy po to, aby wszyscy mieli dostęp do smakołyków, które były mi bliskie za czasów dzieciństwa – opowiada restauratorka z rozmową Newseria.

Skusicie się na kiszonki Magdy Gessler?


Magda Gessler – wiosenna ramówka TVN 2020

Magda Gessler – wiosenna ramówka TVN 2020

Magda Gessler świętuje 10. urodziny Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler świętuje 10. urodziny Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler - jak wygląda po świętach?

Magda Gessler - jak wygląda po świętach?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×