Szukaj

Śliczna Madzia z „Big Brothera” miała wypadek! Polała się krew!

Madzia z Big Brothera miała wypadek

Madzia z Big Brothera miała wypadek

Madzia z Big Brothera to jedna z gwiazd, która w tym roku pojawi się podczas Open'era 2019. Gwiazda, podczas przygotowań do festiwalu miała wypadek. Zobacz, co się stało. 

Magda Wójcik była jedną z osób, która zgłosiła się do reaktywowanego po latach programu Big BrotherBył to strzał w dziesiątkę. Madzia nie tylko odnalazła miłość, ale zdobyła niesamowitą popularność widzów, dzięki której udało jej się wygrać telewizyjne show.

Od momentu opuszczenia domu Wielkiego Brata, Wójcik jest niezwykle aktywna w sieci. Pokazuje kulisy życia prywatnego i jak widać, sporo się dzieje. Obecnie gwiazda przebywa nad morzem, gdzie pojawiła się ze względu na festiwal muzyczny Open’er 2019.

Zanim jednak Madzia z Big Brothera dołączy do tłumu bawiących się osób, musiała zadbać o odpowiednią stylizację. Niestety w trakcie przygotowań, Wójcik miała wypadek. Podczas otwierania orzeszków niechcący rozcięła sobie palec, czym pochwaliła się w social mediach. To własne tam opublikowała zdjęcie mocno krwawiącego palca.

Na szczęście Wójcik miała przy sobie plaster, którym zakleiła ranę. Dzięki temu udział gwiazdy programu Big Brother w festiwalu jesy niezagrożony. Uff…

Zobacz: Maffashion zmieniła fryzurę specjalnie na Open’era! Wygląda czadowo! Madzia z „Big Brothera” padnie z zazdrości!

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” pokazała swoją willę w Londynie! Będziecie w szoku, że tak może mieszkać 32-latka!

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” zabrała piękną mamę do „Dzień Dobry TVN”! Po wyjściu ze studia było jedno wielkie peace & love!


Magda Wójcik pokazała ranę

Magda Wójcik pokazała ranę

Madzia Wójcik z mamą w Dzień Dobry TVN (fot. Instagram)

Madzia Wójcik z mamą w Dzień Dobry TVN (fot. Instagram)

Madzia i Oleh

Madzia i Oleh

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×