Szukaj

Przykre informacje. Maciej Stuhr oficjalnie rezygnuje z aktorstwa!

Jak Maciej Stuhr zgubił i odnalazł tajemnicza walizeczkę

Maciej Stuhr rezygnuje z aktorstwa

To nie jest informacja, która zadowoli fanki Macieja Stuhra i miłośników Belfra. Aktor, którego pokochaliśmy za genialne role, poczucie humoru i zaangażowanie w akcje charytatywne zdecydował się odejść z show-biznesu i skupić na rodzinie. Zaskakująca decyzja Stuhra, zwłaszcza po ogromnym sukcesie Belfra, bez wątpienia będzie należała do największych niespodzianek 2018 roku.

W rozmowie z Super Expressem aktor wyjawił, że jego czas na scenie dobiegł końca, a rodzina potrzebuje go zdecydowanie bardziej niż rodzime kino:

Bardzo zwolniłem, przeszedłem Rubikon „40”… Od 20 lat bardzo intensywnie uprawiałem ten zawód. Teraz mam małego synka, jestem w innym miejscu w życiu, postanowiłem mniej pracować. Już nie kręcę pięciu filmów rocznie, trzeba dać szansę młodszemu pokoleniu. To zmiany w dobrą stronę, przynajmniej rodzina ma ze mnie więcej pożytku – poinformował gwiazdor.

Mamy nadzieję, że rozważy jeszcze swoją decyzję i od czasu do czasu pojawi się na ekranie. Będziecie za nim tęsknić?

Zobacz: “Listy do M. 3” bez Macieja Stuhra! Dlaczego zabrakło głównego bohatera?

Zobacz: Maciej Stuhr z Anją Rubik porozmawiali sobie o seksie! Aktor jako pierwszy wsparł nowy projekt modelki! Było gorąco!

Zobacz: Maciej Stuhr po raz kolejny udowadnia jak ważna jest dla niego rodzina. Tym razem wspierał artystyczny talent siostry


Maciej Stuhr - nominacje do Orłów 2018

Maciej Stuhr - nominacje do Orłów 2018

Maciej Stuhr - 70 lat PWST

Maciej Stuhr - 70 lat PWST

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska - Premiera filmu Konwój

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska - Premiera filmu Konwój

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×