Maciej Kurzajewski pochwalił się zagranicznymi wakacjami. Nie poleciał tam sam. Jest reakcja Kasi Cichopek

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski musiał trochę odpocząć. Poleciał na zagraniczne wakacje i pochwalił się tym w sieci. Jest oficjalna reakcja Kasi Cichopek.

Maciej Kurzajewski to jedna z twarzy TVP. Dziennikarz obecnie współprowadzi program Pytanie na śniadanieWystępuje w nim w duecie z Kasią Cichopek. Para cieszy się wielką popularnością fanów i często jest na ich językach. W ostatnich miesiącach zrobiło się o nich szczególnie głośno, gdy piękna prowadząca zakończyła związek z mężem, Marcinem Hakielem.

Złośliwi fani i część dziennikarzy zaczęli snuć plotki o rzekomym romansie Macieja i Kurzajewski, na co jednak nie ma żadnych dowodów. Domysły stały się jeszcze częstsze po tzw. aferze podsłuchowej. Nieznany sprawca podsłuchiwał rozmowy pary przyjaciół, a następnie przesłał je do Telewizji Polskiej, tabloidów, jak i do Hakiela.

Adwokat Cichopek przekazał, że sprawa trafiła na policję:

Moja Mocodawczyni nigdy nie wyrażała zgody na nagrywanie prowadzonych przez nią rozmów i nigdy też nie została uprzedzona, że prowadzone przez nią rozmowy prywatne będą nagrywane, a ich zapisy mogą być wykorzystane w związku z czym, moja Mandantka złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 267 Kodeksu karnego w Komendzie Stołecznej Policji z siedzibą w Warszawie, której to sprawie została nadana sygnatura. Odpowiednie organy zabezpieczyły lub zabezpieczają dowody i rozpoczęły dalsze czynności, zmierzające do ustalenia sprawy ww. czynu zabronionego, co zapewne niebawem nastąpi.

Maciej Kurzajewski na zagranicznych wakacjach

Nic dziwnego, że kolega Cichopek potrzebuje trochę odpoczynku. Skorzystał z dobrej pogody i wybrał się na urlop do Grecji. Ujęciami z południowoeuropejskiego kraju pochwalił się na Instagramie. Z opisu fotek wynika, że poleciał tam z synem:

#wakacje #vacaymode #greece #fathetandson #relax

Pod materiałem zaroiło się od komentarzy:

 • Udanego wypoczynku.

 • Piękne widoczki! Pojutrze lecę do Grecji więc może się gdzieś miniemy.

 • Udanego wypoczynku i naładowania baterii.

 • Uwielbiam te klimaty – to niektóre z wpisów fanów.

Zareagowała również Kasia. Piękność „polajkowała” zdjęcia. Ona sama przebywa w Polsce i ma sporo obowiązków. Dziś na jej Instastory pojawiło się wideo z planu M jak miłość.

Byliście kiedyś w Grecji?


Maciej Kurzajewski w Grecji

Maciej Kurzajewski w Grecji

Maciej Kurzajewski w Grecji

Maciej Kurzajewski w Grecji

Kasia Cichopek reaguje na wyjazd Macieja

Kasia Cichopek reaguje na wyjazd Macieja

Komentarze

 • Gość witam pisze:

  Co mnie obchodzi taki tchurewski czy cichopek, zaklamani pisowcy 💩🤮

 • GośćRozalia pisze:

  Co mnie to obchodzi z kim i gdzie pan dziennikarz spędza urlop

  • Gość pisze:

   Na choooi czytasz jak Cię nie obchodzi? Nie ma obowiązku czytania każdej pierdółki w necie.

 • Gość pisze:

  Już czas wymazać tą skandalistkę pora zająć się rodziną a nie podrywać cudzych mężów szkoda Marcina i dzieci

  • Echo pisze:

   Jaki cudzy mąż???Kurzajka przecież rozwiedziony,więc niech się kochają. Kaśka podjęła słuszną decyzję,tylko dziwię się że tak długo z tym paskudą Hakielem była.

  • Gość pisze:

   Nie masz bliższej rodziny? Zajmij się sobą swoimi najbliższymi i nie wtrącaj się cudze życie bo materacem nie jesteś Szukaj brudów u siebie iręczę ci że dużo znajdziesz

 • ewa pisze:

  rzekomy romans Macieja i Kurzajewski 🤔

 • Gość pisze:

  Piękność haha,serio??(😃😃

 • Gość Aga pisze:

  Przestańcie już z tą Cichopek ,bo rzygać się chce ! Kim ona jest ,że wiecznie coś słychać na jej temat ?? Dosyć !!! Nie macie innych ,prawdziwych tematów ???

 • Gośćanty pisze:

  Toksyczna para.

 • Gość pisze:

  Zdrowia lam..sie ha ha jak mówi rosyjski agent wyźsza polityka wybrał 100bld$ zamiast mundialu niestety gwiazdki i medale są dla ku..ew i cw..li nawet rumuny się śmieją bo chyba nikt nie uwierzył niemieckim andorskim belgijskim kambodza bękartom źe 2latka łumie czytac i pisac a robi w pampersy i to tyle

  • Gość Gościni pisze:

   Czytam tytuł: Maciek Wkurzajewski pochwa…”.
   Zgadza się,dalej nie czytam.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×