Dowbora poniosło. Przekroczył granicę, komplementując biust Krupińskiej. Napisała mu, co myśli. Zrobiło się nieprzyjemnie

Paulina Krupińska, Maciej Dowbor

Paulina Krupińska, Maciej Dowbor

Paulina Krupińska udostępniła w mediach społecznościowych odważne zdjęcie, na którym emanuje biustem. To nie umknęło uwadze Macieja Dowbora. Posłał jej komplement, lecz szybko tego pożałował.

Paulina Krupińska ponad rok temu dołączyła do obsady Dzień Dobry TVN i doskonale odnalazła się w roli prowadzącej. Partneruje jej Damian Michałowski, który też niedawno dołączył do obsady. Podczas każdego wyjścia na wizję udowadnia, że przed kamerą czuje się, jak ryba w wodzie, co bardzo docenili widzowie. W krótkim czasie zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują jej kolejnego pojawienia się w śniadaniówce.

W życiu prywatnym Krupińska jest wielką szczęściarą. Od dawna tworzy zgodny związek z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Parze niestraszne jest ciągłe życie na walizkach, co jest nieodłącznym elementem wykonywanych przez nich zawodów. Mimo że sporo czasu spędzają oddzielnie, nadal bardzo się kochają. Oboje przywiązują szczególną uwagę do podtrzymywania rodzinnych i lokalnych tradycji, dlatego też ślub wzięli ubrani w góralskie stroje. O tym szczególnym wydarzeniu poinformowali dopiero po zakończeniu ceremonii.

Małżeństwo doczekało się dwojga dzieci. W 2015 roku na świat przyszła Antonina, a dwa lata później jej młodszy brat – Jędrzej. Od porodu minęło kilka lat, a Paulina w błyskawicznym tempie wróciła do formy sprzed ciąży. Teraz zachwyca nie tylko profesjonalizmem i poczuciem humoru, ale również wspaniałą sylwetką.

Maciej Dowbor zachwyca się biustem Pauliny Krupińskiej

Prowadząca Dzień Dobry TVN jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne oraz chwali się kolejnymi kadrami z dziećmi. Stara się nie pokazywać ich twarzy, jednak zdarzają się jej wyjątki. W ubiegłym miesiącu wrzuciła na swój profil zdjęcie Jędrzeja, które potwierdza, że jest bardzo podobny do mamy.

Na jej profilu nie brakuje ujęć, na których prezentuje się w całej okazałości. W przeszłości była modelką oraz zdobywczynią tytułu Miss Polonia 2012, nic więc dziwnego, że budzi ogromne zainteresowanie u płci przeciwnej. Swoje atuty najczęściej ukrywa pod połami ubrań, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Chcąc pokazać swoim obserwatorom piękną biżuterię, nieumyślnie odsłoniła kawałek ciała.

Cześć kochani.
Gdybym jutro nie szła do pracy, to bym ruszyła w miasto, ale muszę wstać o 5 rano na program. […] A Wy jakie macie plany na wieczór? – zapytała.

Wpis opatrzyła odważnym zdjęciem. Włożyła garnitur w kolorze liliowym, który doskonale podkreślił jej sylwetkę. Bluzka z głębokim dekoltem wyeksponowała jej ponętny biust, co nie umknęło uwadze internautów.

Pod publikacją w krótkim czasie zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze. Jednym z internautów, który nie potrafił odciągnąć wzroku od walorów Pauliny, był Maciej Dowbor.

Muszę przyznać, że bardzo zainteresowałaś mnie swoim postem. Co prawda nie przepadam za biżuterią, ale na tym zdjęciu jesteś wyjątkowo przekonująca – napisał pod ujęciem.

Prezenterka nie pozostawiła jego wypowiedzi bez odzewu. Jej riposta poszła mu w pięty.

a powinna Cię zainteresować biżuteria, w końcu masz 3 kobiety w domu. Choć jedna aktualnie w teatrze i pisze, że lajkujesz mi zdjęcia.

Oczywiście całą „aferę” należy potraktować z przymrużeniem oka. Maciej i Joanna od lat udowadniają, że mają ogromne poczucie humoru i dystans do show-biznesowej rzeczywistości. Przekomarzania pary i wzajemne granie sobie na nerwach cieszą się sporą popularnością wśród fanów. W końcu dobrego humoru nigdy za mało.


Paulina Krupińska - komentarz Macieja Dowbora

Paulina Krupińska - komentarz Macieja Dowbora

Paulina Krupińska - komentarz Macieja Dowbora

Paulina Krupińska - komentarz Macieja Dowbora

Paulina Krupińska ścięła włosy

Paulina Krupińska ścięła włosy

Komentarze