W „M jak miłość” obcinają pensje! Najwięcej straciła Teresa Lipowska. Co z resztą gwiazd?

M Jak miłość

Ile zarabiają gwiazdy M jak miłość?

Nie da się ukryć, że dla każdego aktora rola w serialu jest gwarancją stałej pensji. Dlatego polscy artyści chętnie rezygnują z grania na deskach teatrów, gdzie płace są minimalne.  Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy najpopularniejszego serialu w Polsce, czyli M jak miłość, cieszą się dość wysokimi gażami za każdy przepracowany dzień. Niestety z ostatnich doniesień Faktu wynika, że producenci telenoweli postanowi uciąć koszta i obniżyli gwiazdom zarobki!

Największe straty dotknęły najstarszą aktorkę z planu – Teresę Lipowską. Mimo, iż kwota, jaką pani Teresa otrzymuje za każdy dzień pracy, jest wciąż porażająca dla przeciętnego Kowalskiego, to jednocześnie budżet Lipowskiej skurczy się każdego dnia o 1500 zł. I tak z 4500 zł, które otrzymywała aktorka, dostaje w nowym sezonie (tylko!) 3000 zł.

Producenci nie oszczędzili również braci Mroczek. Mimo braku wykształcenia do wykonywania zawodu aktora, Rafał i Marci mogli liczyć na 3000 zł, za dzień pracy na planie. W ich przypadku cięcia sięgnęły 50% i teraz zarabiają (jedyne!) 1500 zł/ dzień.

Sexy Mama, czyli Kasia Cichopek, wciąż należy do ulubienic producentów M jak miłość. Wywnioskować to można po najmniejszych cięciach, jakie dotknęły aktorkę. Nowy sezon serialu zagwarantuje celebrytce 2000 zł dniówki. I jest to „tylko” o 1000 zł mniej niż do tej pory.

Zobacz: Nowe twarze w M jak Miłość! Po wakacjach do obsady dołączy znana aktorka

Kasia Cichopek w bikini na Mazurach

Kasia Cichopek w bikini na Mazurach

Marcin Mroczek - Wielki Test o Podatkach TVP 2017

Marcin Mroczek – Wielki Test o Podatkach TVP 2017

Teresa Lipowska - Dzień świra w Teatrze Kamienica, premiera opery 2017

Teresa Lipowska – Dzień świra w Teatrze Kamienica, premiera opery 2017


Kasia Cichopek w bikini na Mazurach

Kasia Cichopek w bikini na Mazurach

Kasia Cichopek - Nest Bank Superfotelik 2017

Kasia Cichopek - Nest Bank Superfotelik 2017

Marcin Mroczek ma drugiego syna

Marcin Mroczek ma drugiego syna

Komentarze

  • POLDEK pisze:

    W PIĘTNAŚCIE DNI ZARABIAJĄ W SERIALU TYLE ILE ROBOLE PRZEZ ROK. JEDEN DZIŃ ZDJĘCIOWY 3000ZŁ X 15 DNI W MIESIĄCU = 45000 ZŁ. POTEM NARZEKAJĄ ŻE MAJĄ MAŁE EMERYTURY.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×