Gwiazda „M jak miłość” paraduje po domu bez ubrań. Gorącymi zdjęciami przebiła nawet Annę Muchę. Ciało idealne

M jak miłość

M jak miłość

Aktorka M jak miłość dodała odważny post na Instagramie. Pochwaliła się sesją zdjęciową, w której pozuje bez ubrań. Ten śmiały manifest nie przeszedł bez reakcji.  

M jak miłość jest najpopularniejszym polskim serialem, który zadebiutował na antenie w 2000 roku. Od tego momentu na antenie TVP2 są regularnie emitowane nowe odcinki, każdy z nich przyciąga przed telewizory spore grono osób. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy Mostowiaków, ich przyjaciół i bliskich.

Chociaż produkcja cieszy się sporym zainteresowaniem, scenarzystka Ilona Łepkowska, która do 2007 roku pisała tę historię, powiedziała, że gdyby to od niej zależało, już 16 lat temu zakończyłaby produkcję. Wie jednak, że w tym przypadku nie jest to takie proste:

 Ja każdy z seriali, który zaczynałam, kończyłabym najdalej po czterech, pięciu latach. Tylko nie dawało się ich skończyć po takim czasie, ponieważ były zbyt dużym sukcesem – komentowała Łepkowska w programie „Gwiazdy bez maski”.

Iga Górecka z M jak miłość w odważnej sesji

M jak miłość związanych jest mnóstwo aktorów, którzy grają mniejsze i większe role. Wśród nich jest także Iga Górecka, która w serialu wystąpiła dwukrotnie. Najpierw wcielała się dziewczynę Łukasza, syna Marty Mostowiak. Później odegrała przyjaciółkę Piotra Zduńskiego ze studiów.

Górecka nie tylko co jakiś czas pojawia się przed kamerą, ale także prowadzi konto na Instagramie. Niedawno pochwaliła się odważnymi zdjęciami, na których pozuje bez ubrań. W podpisie zdradziła, że lockdown pokrzyżował jej plany:

Stale przedłużający się lockdown miesza w planach. Przeciąga i przedłuża rzeczy, które miały się wydarzyć. Uczę się odpuszczania i coraz bardziej uświadamiam sobie, że nie mam kontroli nad innymi, nad okolicznościami i wydarzeniami. Nie jestem fanką teorii co ma być to będzie. Lubię mieć wybór i wpływ na to co się w moim życiu wydarza. Staram się nie zapominać i cieszyć z tego, że wybór stale mam i jak nie to na tę chwilę, to co innego. Nie lubię tracić czasu.

Aktorka dodała, że swoimi swobodnymi pozami podkreśla, że w swoim domu czuje się wolna i niezależna. Takich cudowności nie zobaczymy nawet na profilu najbardziej wyzwolonej gwiazdy M jak miłość, czyli Anny Muchy.

Czuję się w swoim domu wolna (na co wskazują powyższe fotografie) i ograniczenia zamieniam w możliwości. Właśnie zrobiłam remanent (całe życie nie mogę zapamiętać jak to się pisze) w planach. Aktualizacja na dzień dzisiejszy zakończona. Polecam zatem ewoluować, działać i lepić życie z tego co na ten moment jest.

Ten odważny manifest nie przeszedł bez echa. Internauci w komentarzach zachwycają się zdjęciami i podkreślają, że gwiazda wygląda rewelacyjnie:

  • Obłędne te zdjęcia! I opis jak zawsze w punkt.
  • No i fajnie.
  • Ślicznie.

Trudno się z tym nie zgodzić. Iga Górecka prezentuje się zachwycająco.


Iga Górecka w odważnej sesji zdjęciowej

Iga Górecka w odważnej sesji zdjęciowej

Iga Górecka w odważnej sesji zdjęciowej

Iga Górecka w odważnej sesji zdjęciowej

Iga Górecka to aktorka znana m.in. z M jak miłość

Iga Górecka to aktorka znana m.in. z M jak miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×