Łukasz Fabiański i Antek Królikowski wyrwali się na męski wieczór! Razem bawili się na imprezie Elle MEN

Łukasz Fabiański, Antek Królikowski, Elle MEN

Łukasz Fabiański, Antek Królikowski, Elle MEN

Podczas dzisiejszej imprezy magazynu ELLE MAN pojawiło się sporo przystojniaków. Wśród nich nie zabrakło znanych aktorów, kucharzy, modeli oraz sportowców. Wśród nich brylował Łukasz Fabiański oraz Antek Królikowski.

28 maja w jednej z warszawskich restauracji, odbyła się kolejna impreza odświeżonego magazynu ELLE MAN. Event przebiegał w bardzo męskim klimacie, bowiem bohaterami  spotkania byli sami przystojni oraz stylowi polscy mężczyźni. Panowie ochoczo wyrwali się z domu, aby bez swoich pięknych partnerek podyskutować o modzie i urodzie. Prowodyrem spotkania był oczywiście redaktor naczelny magazynu– Olivier Janiak.

Wśród gości pojawili się znani polscy sportowcy, aktorzy, kucharze oraz modele. Wśród zaproszonych przez Oliviera gości pojawił się między innymi przystojny bramkarz polskiej reprezentacji – Łukasz Fabiański, który na branżowych imprezach bywa się raczej sporadycznie. Piłkarzowi z dumą towarzyszył znany aktor oraz kibic piłki nożnej – Antek Królikowski. Panowie mieli mnóstwo wspólnych tematów, zatem podczas imprezy prawie nie odstępowali się na krok. Przystojny Łukasz doskonale wpasował się w charakter eventu – wyglądała niezwykle stylowo. Zadbany sportowiec zaprezentował swoją szczupła sylwetkę w dopasowanych spodniach jeansowych, do których dopasował modną rozpiętą koszule w czarna kratę oraz czarną koszulkę przylegającą do jego muskularnego torsu.

Mniej ponętnie prezentował się natomiast 30-letni Antek, który na elegancką męską imprezę przybył w stroju nastolatka z blokowiska. Antek założył bowiem  dziecięcą czapkę z daszkiem oraz zwykłą granatową bluzę dresową z kapturkiem. Antek Królikowski jest młodszy od Fabiańskiego o 4 lata, jednak na wspólnych fotkach aktor mimo swojego młodzieżowego stroju wygląda bardzo poważnie. Łukasz natomiast imponował swoja formą oraz misternie wystylizowaną modną fryzurą. Jednak na tej imprezie nikt nie zwracał uwagi na ciuchy, bowiem tym razem królowały tylko męskie tematy.

Który waszym zdaniem jest przystojniejszy, Antek, czy Łukasz?

 

Zobacz:  Aż przykro patrzeć. Załamani piłkarze wracają do hotelu po koszmarnym meczu z Kolumbią: Lewandowski, Krychowiak, Szczęsny [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem. Lewandowski i reszta pokazali swoje cudowne torsy!

Zobacz: Łukasz Fabiański pokazał twarz rocznego syna! Nie tylko on chwali się dzieckiem. Urocze zdjęcia dodali też Alicja Bachleda-Curuś, Adam Sztaba i kilka innych gwiazd


Antek Królikowski i Łukasz Fabiański na imprezie Elle MEN – maj 2019

Antek Królikowski i Łukasz Fabiański na imprezie Elle MEN – maj 2019

Antek Królikowski na imprezie Elle MEN

Antek Królikowski na imprezie Elle MEN

Łukasz Fabiański na imprezie Elle MEN – maj 2019

Łukasz Fabiański na imprezie Elle MEN – maj 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×