Szukaj

Gwiazda TVN-u przechodzi do Polsatu! Na jesieni poprowadzi najgorętszy program tego sezonu!

Polsat Love Island prowadząca

Polsat Love Island prowadząca

Karolina Gilon potwierdza uczestnictwo w Love Island! To ona została gospodynią nowego show Polsatu! Co z jej pracą i programem Druga Twarz w TTV należącym do grupy TVN? 

Karolina Gilon to jedna z uczestniczek Top Model, która faktycznie osiągnęła sukces, mimo, że nie wygrała show. Choć nie jest typową modelką, bo nie chodzi w pokazach mody, a ogląda je z pierwszych rzędów, to udział w sesjach zdjęciowych bierze bardzo często. Od czasu do czasu staje przed obiektywem i fotografuje się w różnych ubraniach, czy z biżuterią będąc ambasadorką wielu marek. Pomogła jej w tym zapewne rzesza stałych fanów, których na Instagarmie ma ponad 380 tysięcy.

Po Top Model, przyszedł czas na nowe wyzwania. Karolina została rzucona więc na głęboką wodę i dostała swój własny program w telewizji TTV. Druga twarz, w której ludzie przechodzą metamorfozy, tak bardzo spodobał się widzom, że nakręconych zostało kilka sezonów. Teraz chyba czas na przerwę, bowiem celebrytka zgodziła się przyjąć propozycję konkurencyjnej stacji. Jak podaje dziś Pudelek, a właściwie potwierdza wcześniejsze doniesienia, fotomodela poprowadzi nowe show Polsatu Love IslandRedaktorzy portalu skontaktowali się z samą zainteresowaną, która z ekscytacją odpowiedziała:

Tak, jestem prowadzącą najgorętszego programu na świecie, czyli polskiej wersji Love Island! Zapraszam do Polsatu już jesienią. Już nie mogę się doczekać tej przygody!

Miejmy nadzieję, że Karolina nie będzie żałować decyzji. Migracje między stacjami telewizyjnymi nie zawsze są najlepszymi pomysłami, zwłaszcza że konkurencja nie śpi. Tak, czy inaczej jesienny sezon będzie należał do niej. W końcu przygodowe programy świetnie sprawdzają się w Polsce. Świadczyć o tym może zadowalająca oglądalność Agenta,czy Ameryki Express, na wzór której stworzony jest Love Island.

Jak myślicie, celebrytka sprawdzi się w roli gospodyni tak dużej produkcji? Trzymamy za nią mocno kciuki! To bardzo silna i pewna siebie kobieta, która łatwo się nie poddaje!

Karolina Gilon ma nową fryzurę! Zdecydowała się na nieoczekiwaną zmianę

Julia Wieniawa i Baron zaliczyli romantyczny spacer po Sopocie! Paparazzi podglądali ich nawet na zakupach!

Anna Kalczyńska stylowa jak Kinga Rusin przyłapana po wyjściu z pracy! Jakim autem jeździ gwiazda TVN?


Karolina Gilon – koncert Beyonce w Warszawie

Karolina Gilon – koncert Beyonce w Warszawie

Karolina Gilon – TVN wiosenna ramówka 2019

Karolina Gilon – TVN wiosenna ramówka 2019

Karolina Gilon – pokaz Bizuu jesień zima 2018/19

Karolina Gilon – pokaz Bizuu jesień zima 2018/19

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×