Szukaj

Lech Wałęsa ma dość materiałów TVP: „Tam jest dużo kłamstwa”. Ruszył z własnym kanałem na YouTube

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa

Były prezydent Polski podąża z duchem czasu. Posiada już konto na Facebooku i Instagramie, a teraz postanowił zostać Youtuberem. Jak nazywa się oficjalny kanał Lecha Wałęsy na YouTube? Jakie filmy publikuje?

Lech Wałęsa skończy w tym roku 78 lat, ale póki co nie planuje przejścia na emeryturę. Okres najbliższych kilku lat planuje w pełni wykorzystać, w czym nie przeszkadza mu nawet pandemia koronawirusa w Polsce.

Były prezydent nie może narzekać na brak zajęć. Jego kalendarz przez cały czas jest wypełniony po brzegi. Na początku ubiegłego roku założył, że będzie miał co robić tylko przez najbliższych pięć lat. Po tym czasie, według Lecha, bardzo prawdopodobne jest to, że umrze.

Mam 76 lat plus jeszcze pięć – wie pan, w mojej rodzinie nikt tak długo nie żył, ja i tak najdłużej żyję z naszej rodziny! I daję sobie jeszcze pięć lat życia. A jak będę dłużej żył, to wtedy nie będę zadowolony.

Mimo że czas mija, Wałęsa stawia przed sobą kolejne wyzwania i różni się od swoich rówieśników. Były prezydent jest aktywny na Facebooku, Instagramie, a teraz również na YouTube, gdzie opublikował już ponad 20 filmów.

Lech Wałęsa założył kanał na YouTube

Były prezydent poinformował o tym, że założył kanał na Youtube za pośrednictwem Facebooka. To tam już w zeszłym tygodniu udostępnił link oraz pokrótce opisał, jakie nagrania będzie publikował:

To co wypisują i głoszą w wolnych mediach co niektórzy;, to nie mieści się w zdrowej głowie. Dlatego wybaczcie mi, będę jako świadek wielu zdarzeń do znudzenia WIELOKROTNIE podawał dowody, dokumenty i świadków. To nie jest tłumaczenie się, to nie jest wybielanie się. Przysięgam że będę podawał tylko znaną mi prawdę. Tak mi dopomóż ,,PANIE BOŻE’’. To co Wy z tym zrobicie to Wasza sprawa, moje sumienie czyste.

To jest adres, gdzie są i będą zamieszczane materiały moim zdaniem najbliższe prawdy….

Posted by Lech Wałęsa on Tuesday, January 19, 2021

W wywiadzie dla portalu Wirtualnemedia.pl były prezydent również w klarowny sposób wyłuszczył, na czym będą się opierać jego działania w Internecie. Planuje publikować materiały, które będą odpowiedzią na „kłamstwa Kurskiego” – prezesa TVP:

Zamysł jest taki, że puszczę trochę informacji, zainteresuję młodzież, jak wyglądała prawda, a nie te kłamstwa Kurskiego. Tam jest dużo kłamstwa. Jakiś profesor opisuje w Internecie, podaje kłamstwa i pyta „kto to był Wałęsa”. Człowieku, trzaśnij się w łeb!

Lech Wałęsa sam wpadł na pomysł, aby założyć kanał. Już na początku swojej działalności w sieci postanowił, że przez rok chce zamieścić na nim około 60 filmów, które pokażą, jak naprawdę wyglądała przeszłość.

W wywiadzie udzielonym dla portalu Wirtualnemedia.pl opowiedział o tym, jak wyszukuje materiały na swój kanał. Nie ukrywa, że wielokrotnie był zaskoczony treścią nagrań, które znalazł. Podał również powód, dla którego chce, aby dotarły one do szerszej publiczności:

Sprawdzam sobie teraz różne miejsca, rozmaite filmy z różnych spotkań i jestem sam zadziwiony, że ja tego nie widziałem. W związku z tym jeśli ja nie widziałem, to inni jeszcze bardziej nie widzieli. Chcę im to pokazać.

Polityk wytłumaczył, że zależy mu na tym, aby ludzie o nim nie zapomnieli oraz poznali prawdę na temat tego, jak wyglądała sytuacji Polski w przeszłości:

Wybieram i udostępniam najciekawsze, żeby nie zginęła pamięć, co zrobiłem. To jest inicjatywa moja – widziałem, co tam niektórzy wyprawiają (w internecie), jakie bzdury i kłamstwa piszą. 99 procent tematów jest kłamliwie przedstawionych, dlatego chcę pokazać, jak było. Mnie interesuje dziś i jutro, żeby ktoś chciał budować na tym. Trzeba młodym ludziom zostawić dowody, że wiedzieliśmy, co budować i jak budować do zwycięstwa. I dzisiaj też wiemy, jak dalej prowadzić do zwycięstwa.

Lech Wałęsa nie ukrywa, że przez cały czas pozostaje w opozycji do polityki Prawa i Sprawiedliwości. Nie ukrywa, że jego zdaniem Telewizja Polska robi propagandę:

Jako świadek pokazuję dokumenty i prawdę. Między innymi odnoszę się do propagandy, jaką robi telewizja Kurskiego. On przywłaszczył sobie moją kasetę, przerobił i puszcza to jako „Nocną zmianę”. Niech wyjaśni, w jaki sposób nabył moją taśmę i dlaczego ją przerobił, na jakiej zasadzie. Też się go o to zapytam, ale trochę później.

Zachęcamy Wam do subskrypcji kanału byłego prezydenta. Link do niego znajdziecie tutaj.


Lech Wałęsa założył kanał na Youtube

Lech Wałęsa założył kanał na Youtube

Lech Wałęsa założył kanał na Youtube

Lech Wałęsa założył kanał na Youtube

Lech Wałęsa założył kanał na Youtube

Lech Wałęsa założył kanał na Youtube

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×