Aktor „Na Wspólnej” awanturował się po pijanemu! Został zabrany do izby wytrzeźwień

Na wspolnej

Na wspolnej

Lech M. awanturował się po pijanemu

Fani serialu Na Wspólnej mogą być nieco rozgoryczeni tą informacją. Jeden z aktorów występujących od lat w produkcji nieco ostatnio nabroił… Jak czytamy w Fakcie policja musiała interweniować w sprawie Lecha M., który od 2008 roku w serialu Na Wspólnej wciela się w postać Rafała Sobczaka, muzyka i kompozytora.

Aktor będąc pod wpływem wszczął awanturę z kontrolującymi go policjantami. Według ustaleń tabloidu mężczyzna przechadzając się z dwoma kobietami ulicami Zielonej Góry trafił na funkcjonariuszy. Artysta na prośbę o pokazanie dokumentu tożsamości wszczął awanturę. Cała trójka zachowywała się podobno na tyle agresywnie, że wezwano dodatkowe patrole!

Owe zamieszanie miało swój finał w… izbie wytrzeźwień. To właśnie tam trafił Lech M. mają na we krwi dwa promile alkoholu. Około 14.00 na izbie wytrzeźwień pojawili się policjanci, którzy ukarali aktora mandatem w wysokości 500 zł. Zapłaci on również 250 zł za nocleg w izbie.

Co ciekawe, w serialu poznaliśmy jego bohatera jako opanowanego i odpowiedzialnego partnera i syna. Aż trudno uwierzyć, że aktor zdolny był do takich czynów.

Myślicie, że ta sytuacja będzie miała wydźwięk w jego karierze zawodowej?

Lech Mackiewicz przez swoje awantury został zabrany do izby wytrzeźwień

Lech Mackiewicz przez swoje awantury został zabrany do izby wytrzeźwień


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×