Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

Laura Breszka pokazała partnera

Laura Breszka pokazała partnera

Laura Breszka pokazała partnera. Musimy przyznać, że niezłe z niego ciacho. Para spędziła weekend razem z dziećmi. Nowe zdjęcia. 

Laura Breszka to świetnie przygotowana do fachu aktorka. W 2010 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Polacy poznali ją dzięki roli Agnieszki w serialu Julia Magdy w Ciszy nad rozlewiskiem. Jeszcze większe uznanie przyniosły jej jednakże występy w Singielce.

Wataha, Bejbi blues, M jak miłość, Mamy to, Zakochani po uszy, Ja to mam szczęście, Nie ten człowiek, Tajemnica zawodowa – to jeszcze kilka innych popularnych produkcji, dzięki którym mogliśmy lepiej zapoznać się z jej talentem.

Gwiazda łączy pracę artystyczną z wychowaniem córki Lei i siostrzeńca Daniela, którego kilka lat temu adoptowała po śmierci swojej siostry. W opiece nad nimi pomaga jej mama, przez co nie musi się ona martwić o rozwój kariery.

Dzieciaki w miarę się dogadują, a co najważniejsze kochają się. Mogę spokojnie pracować. W opiece nad dzieciakami pomaga mi moja mama. Mam też wokół siebie wielu dobrych ludzi. Nie jest źle, nie narzekam – Laura opowiedziała w jednym z wywiadów.

Od ponad roku 34-latka tworzy udaną parę z Maciejem.

Laura Breszka pokazała partnera. Jak wygląda?

W ten weekend Laura, Maciej i dzieciaki spędzali wspólnie weekend w Śmiglu, gdzie premierę miała druga część powieści Saga niewoli Aldony Wleklak. Rodzina ochoczo zapozowała do zdjęć na stacji kolejowej, na drezynie i w pociągu. Wybranek aktorki jest postawnym, dobrze zbudowanym mężczyzną. Obcina się na krótko i ma długą, dobrze zadbaną brodę. Niejedna fanka z pewnością zazdrości jej takiego przystojniaka!

Zdjęcia pary (autor Ewa Gucińska) zobaczycie w galerii – wśród nich znajdziecie też ujęcia Maćka bez koszulki.

Czym teraz zajmuje się Laura Breszka?

Gwiazda nie ma dużo czasu na wypoczynek. Aktualnie robi furorę w serialu Przyjaciółki. Jej postać, Marta, ma 36 lat, jest dekoratorką wnętrz. Laura bierze też udział w formacie fotograficznym Perfect Picture na antenie TVN7. Program prowadzi Patricia Kazadi, a wraz z aktorką biorą w niej udział m.in. Łukasz ZagrobelnyAda FijałŻaklina Ta Dinh. Nowa propozycja prywatnej stacji zadebiutuje już 7 października.


Laura Breszka z rodziną i partnerem

Laura Breszka z rodziną i partnerem

Laura Breszka

Laura Breszka

Laura Breszka z rodziną i partnerem

Laura Breszka z rodziną i partnerem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wydaje mi się, że ma usunięte tatuaż z rąk i klaty

 • Gość pisze:

  Żadne ciacho

 • Sąsiadka pisze:

  Król Kazimierz zdecydowanie był przystojniejszy.

 • Gośćkotek pisze:

  Fajny facio niech Laura się cieszy zasłużyła choćby tym że adoptowała dziecko swojej siostry która zmarła

 • echhh pisze:

  Dzieci się pilnuje!

 • Gość pisze:

  Zdrowia fajni ludźie ale w koszulkach im lepiej jak europa daje 100mld€ to mówią źe na waciki a jak dostają 1mld$ na chipsy to się cieszą chyba ze m z b im się myli i ma byc 1bld a gdzie pozostałe 1000bld$ przeprane na autostradach bo na zachodzie nawet juz san marino leje z tego sh..tu lepiej długi spłaćcie darmozjady i to tyle

 • Gość pisze:

  Zdrowia fajni ludźie ale w koszulkach im lepiej jak unia daje 100mld to mówią źe na waciki a jak dostają 1mld na chipsy to się cieszą chyba ze chodzi m z b im się myli i ma byc 1bld a gdzie pozostałe 1000bld$ przeprane na autostradach bo zachodzie nawet juz san marino leje z tego sh..tu i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×