Szukaj

Były narzeczony Lady Gagi subtelnie kopie gwiazdę. Polubił skandaliczny komentarz fana!

Lady gaga

Lady Gaga upokorzona przez byłego narzeczonego

Lady Gaga nie będzie zadowolona z tego zdarzenia. Jej były narzeczony, Taylor Kinney, w niewybredny, acz subtelny sposób wbił wokalistce szpilę. Polubił komentarz fana, który był bardzo wymowny. Jaki? Rozstanie musiało go jednak nieźle dotknąć. Do czego się posunął? 

Lady Gaga wywołuje wokół siebie ostatnio sporo zamieszania i nie we wszystkich wypadkach jest to dobra praca. Fantastyczny sukces Narodzin GwiazdyOscar, którego otrzymała za piosenkę Shallow, zakrywane są cieniem plotek o romansie gwiazdy z Bradleyem Cooperem. Choć część fanów uważa, że miłość, która miała zrodzić się na ekranie i na planie filmu jest czymś wspaniałym, wielu pamięta o tym, że Irina Shayk, partnerka Coopera, urodziła mu dziecko. I choć nie wiadomo do końca ile jest prawdy w tych spekulacjach, wiele osób otwarcie krytykuje wokalistkę.

Do jej hejterów dołączył ostatnio Taylor Kinney, były narzeczony Gagi, który swoje poparcie dla krytykujących ją Internautów wyraził w bardzo subtelny, acz wymowny sposób. Pod jednym z jego zdjęć na Instagramie pojawił się komentarz, w którym fan napisał:

Całe szczęście, że uciekłeś od Gagi. #Hollyweirdo

Taylor polubił komentarz fana, najwyraźniej podzielając jego zdanie w tym temacie. Warto dodać, że kilka dni temu Gaga rozstała się z kolejnym narzeczonym, a na after party po Oscarach nie potrafiła odkleić się od Coopera.

Myślicie, że odbije się to na jej popularności?

To już oficjalne! Lady Gaga o swojej relacji z Bradleyem Cooperem. Na te słowa czekaliśmy miesiącami!

Na Oscarach 2019 doszło do historycznego pojednania! Lady Gaga pogodziła się z Madonną i od razu trafiły do łóżka! Jest zdjęcie!

Ale talia! Lady Gaga na Oscarach 2019 wyglądała szczuplej niż kiedykolwiek wcześniej!


Co sądzisz o publicznych rozstaniach gwiazd?

×