Gabriel z „Królowych życia” padł ofiarą przemocy w związku. „Byłem jak bita żona”. Po latach podzielił się swoją traumą

Rafał i Gabriel z Królowych życia

Rafał i Gabriel z Królowych życia

Rafał i Gabriel z Królowych życia sławę zawdzięczają udziałowi w programie TTV. Ostatecznie jednak ich związek nie przetrwał. Jakie były tego przyczyny?

Przez Królowe życia przewinęło się wielu bohaterów, ale zaledwie kilku na dłużej zdobyło sympatię widzów. Do tego grona z pewnością zaliczają się Rafał GrabiasGabriel Seweryn. W trakcie kręcenia show byli parą, która prowadziła wspólny biznes modowy w Głogowie. W 2020 roku zdecydowali się opuścić obsadę popularnego formatu TTV. Zaraz potem panowie się rozstali.

Wszystko dobyło się w atmosferze sporego skandalu, bo Gabriel spotyka się obecnie z mężczyzną, którego oskarżał o stalking.

Jest to trochę zagmatwane, ponieważ były różne sytuacje. Mnie też karmił takimi rzeczami. Ja jestem teraz sam i cieszę się wolnością. Jestem spełniony, mam swoje rośliny i po prostu żyje – komentował w rozmowie z naszą reporterką Rafał Grabias.

Panowie rozstali się w cieniu oskarżeń w mediach. Dlaczego?

Rafał i Gabriel z Królowych życia. Dlaczego się rozstali?

W mediach pojawiło się sporo plotek na temat tego, co tak naprawdę poróżniło mężczyzn, którzy wydawali się być w sobie szaleńczo zakochani. Pojawiły się takie, że Gabriel zdradzał Rafała. Po długim milczeniu projektant udzielił wywiadu, w którym opowiedział o kulisach rozstania. Zdobył się przy tym na bardzo osobiste wyznania.

To nie ja pierwszy dopuściłem się zdrady. Nie mówiąc już o tym, że w moim związku od sześciu lat nie było seksu – powiedział Pomponikowi.

Wyznał też, że za zamieszanie w mediach wokół ich rozstania winę ponosi Rafał:

Przyznaję, że ta medialna szopka była kompletnie niepotrzebna. Tyle że inicjatywa w publicznym praniu brudów nie należała do mnie. Nigdy nie zatrudniałem speców od publicity, którzy by kreowali na potrzeby portali i kolorówek plotkarskich newsy – mniej czy bardziej prawdziwe – na temat naszego pożycia. Większość tygodnia spędzam w swojej pracowni w Głogowie na Dolnym Śląsku i haruję jak wariat. (…) Nigdy w życiu nie dostałem niczego za darmo. Zmierzam do tego, że zwyczajnie nie mam czasu na inspirowanie mediów. Tym zajmował się mój eks, bo nie miał niczego innego do roboty. Mieszkał w moim warszawskim apartamencie, kontaktował się z dziennikarzami i prowadził nasze social media. (…) Zamieszczał na nich to, co chciał i w efekcie wyszło, jak wyszło, czyli cyrk na kółkach – powiedział.

Gabriel zdradził, że udział w show miał być sposobem na ratowanie relacji:

Do programu poszedłem dla funu i fejmu, czyli z próżności. I przede wszystkim po to, by ratować związek, który od dawna nie istniał, czego ja sam nie przyjmowałem do wiadomości. Naiwnie wierzyłem, że udział w „Królowych życia” zdziała jakiś cud. Na szczęście to wszystko już za mną – wyznał Seweryn.

Rafał i Gabriel z Królowych życia

Rafał i Gabriel z Królowych życia

Nie ukrywa, że związek był dla niego toksyczny i o mało nie skończył się tragedią:

Byłem ofiarą manipulacji i przemocy psychicznej. Mówię to po raz pierwszy publicznie: potrzebowałem specjalistycznej pomocy i skończyłem u psychiatry! (…) Powiem więcej: pan doktor uratował mi życie! Miesiącami za rączkę wyprowadzał mnie z toksycznego związku. Nie obyło się bez psychotropów. Byłem jak bita żona, która nie jest w stanie odejść od męża oprawcy. Takie są fakty – powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

Dziś Seweryn jest szczęśliwy u boku nowego partnera, którym jest stylista Kamil Biela. Ten sam, który występował w mediach jako stalker, który prześladuje Gabriela. Zostali parą, a krzywdzące informacje okazały się efektem działań osób trzecich.

Cieszę się, że w końcu udało mi się definitywnie zamknąć tamten rozdział życia, choć wcale nie było to łatwe i ciągnęło się zdecydowanie dłużej, niż powinno. Najważniejsze jednak jest to, że nareszcie mogę oddychać pełną piersią i cieszyć się urokami życia. U boku mojego kochanego Kamila czuję się naprawdę szczęśliwy. W końcu jestem szanowany, nie ma kłótni, wyzwisk, intryg. Dlatego codziennie tuż przed zaśnięciem wypowiadam to samo zaklęcie: »Chwilo, trwaj«! – wyznał Pomponikowi.

Co z Rafałem Grabiasem? Jest singlem, ale znalazł swoją pasję i jest szczęśliwy:

Jestem teraz sam i cieszę się wolnością. Jestem spełniony, mam swoje rośliny i po prostu żyję – mówił JastrząbPost.  – Bardzo dużo się zmieniło. (…) Znalazłem w końcu swoją drogę. (…) Jestem przeszczęśliwy, bo wróciłem do swojej starej miłości. Rośliny, tarasy, balkony – wszystko należy do mnie.

Jak widać, panowie szczęście odnaleźli osobno. Mało kto spodziewał się takiego zakończenia ich związku.


Rafał i Gabriel z Danutą Martyniuk

Rafał i Gabriel z Danutą Martyniuk

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn — gwiazdy na otwarciu gabinetu kosmetycznego

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn — gwiazdy na otwarciu gabinetu kosmetycznego

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×