Szczęśliwy Kuba Wojewódzki zdradził fanom płeć dziecka. Będzie miał syna czy córkę?

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki kilka tygodni temu pochwalił się, że zostanie ojcem. Dziennikarz teraz ku uciesze fanów zdradził płeć dziecka. Będzie miał syna, czy córkę?

Kuba Wojewódzki to jedno z najgłośniejszych nazwisk w show-biznesie. Dziennikarz od lat prowadzi uwielbiany przez fanów autorski talk-show, do którego zaprasza gwiazdy świata rozrywki, muzyki, a nawet polityków. Na jego kanapach niektórzy gościli już kilka razy, a inni natomiast cały czas unikają jego wnikliwych pytań. Znany jest bowiem z tego, że nie boi się trudnych tematów i uwielbia wzbudzać kontrowersje.

Od lat jest on uważany także za jednego z najbardziej zatwardziałych kawalerów. Na swoim koncie ma zaledwie dwa głośne związki. Wiele lat temu spotykał się ze sporo młodszą od siebie Anną Muchą. Byli wówczas jedną z ciekawszych par w show-biznesie. Uczucie nie przetrwało próby czasu, ale wiadomo, że nadal dobrze się ze sobą dogadują. Jego kolejną dziewczyną, z którą pokazywał się na salonach była Renata Kaczoruk. Z modelką również nie udało mu się ustatkować.

Kuba Wojewódzki zdradził płeć dziecka

Od niemal dwóch lat Kuba Wojewódzki zdecydowanie bawi się ze swoimi fanami w kotka i myszkę i co jakiś czas publikuje zdjęcia z nową partnerką. Nie zdradził jednak do tej pory jej wizerunku, a wszystko kadruje w taki sposób, żeby nie ujawnić zbyt wiele. Jakiś czas temu zaskoczył swoich fanów informacją o tym, że on i jego dziewczyna spodziewają się dziecka.

Moja dziewczyna – uwaga – aktualnie w ciąży tadadadam – pytała mnie, co robiłem dzisiaj w pracy… Ale nie w tym programie tylko w realu. Obiecałem jej, że powiem to w programie, który jest najbardziej plotkarski. Tak naprawdę to za siedem miesięcy. 60 lat na to czekałem – powiedział w Dzień Dobry TVN.

Teraz 59-latek zdradził płeć dziecka. W odcinku podcastu, który prowadzi razem z Piotrem Kędzierskim, ujawnił, że już niedługo powita na świecie córkę. Zrobił to przy okazji rozmowy z Michałem Żebrowskim, który razem ze swoją żoną Olą oczekuje na narodziny czwartego dziecka.

Przecież to wiadome, że Michał płodzi synów, a ja córki – powiedział.

Chociaż dziennikarz bardzo chętnie chwali się tym, że zostanie tatą, to nadal wielu fanom nie dowierza w te informacje. Wszystko ze względu na jego liczne prowokacje. Kilka miesięcy temu poinformował on na przykład, że rozstaje się z TVN i żegna się ze swoim programem, co po kilku godzinach okazało się nieprawdą. Fani jak na razie z dystansem podchodzą do informacji oczekiwaniu na narodziny córki.


Kuba Wojewódzki z dziewczyną

Kuba Wojewódzki z dziewczyną

Kuba Wojewódzki z partnerką

Kuba Wojewódzki z partnerką

Kuba Wojewódzki nad morzem

Kuba Wojewódzki nad morzem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×