Tym razem na kanapach u Kuby Wojewódzkiego zasiedli Zbigniew Wodecki i Reni Jusis. Emisja odcinka już w najbliższy wtorek. Sam gospodarz jest podekscytowany kolejnym programem. Obecność nowych gości zapowiedział na Instagramie, mianując ich "petardami":
#wtorek#renijusis#zbyszekwodecki#petarda#oraz#petarda#kubawojewodzki
Fanom również przypadł do gustu ten duet:
boże, jak ja Cię loffciam Zbyniu. Niepojęte ❤️❤️Zbigniew ❤️❤️ kto na czyjej fryzurze sie wzorował?Wreszcie goście na POZIOMIENareszcie jacyś inteligentni ludzie ?
Reni Jusis niedawno ogłosiła swój wielki powrót. Wróciła na scenę muzyczną po 7 latach przerwy. To mogą być bardzo interesujące rozmowy. Będziecie oglądać?