Szukaj

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z liceum. Fani przerażeni: “Nie chciałbym wpaść na ciebie w ciemnej uliczce”

Kuba Wojewódzki pochwalił się zdjęciem z liceum

Kuba Wojewódzki zabrał fanów w kolejną podróż do przeszłości i pochwalił się zdjęciem z okresu liceum. Na jego Instagramie pojawiła się fotografia, która wywołała mieszane uczucia wśród fanów showmana. Pochodzi z czasów jego nauki w liceum, a największe wrażenie zrobiła stylizacja. Dlaczego wielbiciele gwiazdy TVN tak się przerazili? Zobaczcie zdjęcie!

Zdjęcia z młodości mają to do siebie, że często wyglądamy na nich dość osobliwie. Wszystko przez modę, która – choć często wraca jak bumerang – często wypada dość oryginalnie w porównaniu do tego, co jest na topie w obecnych czasach. Gwiazdy często chwalą się starymi zdjęciami ku uciesze swoich fanów, ale Kuba Wojewódzki raczej nie spodziewał się takiej reakcji na zdjęcie za czasów swojej nauki w liceum. Na Instagramie króla TVN-u pojawiła się stara fotografia, na której Kuba ma lat “naście” i wygląda cokolwiek… podejrzanie.

Wszystko przez klimat zdjęcia. Nie dość, że jak większość starych zdjęć – a to liczy sobie 35 lat – jest w sepii, to jeszcze Wojewódzki ma na nim dość osobliwą stylizację. Obszerny płaszcz w połączeniu z charakterystycznymi okularami prezentował się naprawdę oryginalnie. Fani nie kryli rozbawienia, ale część z nich nie miała zabawnych skojarzeń:

  • Nie chciałbym cię spotkać w ciemnej uliczce
  • Trochę jak seryjny morderca
  • wyglądasz jak szpieg z krainy deszczowców
  • Trochę jak rozkładanie płaszcza i… “akuku”
  • Wygląda jak kadr z jakiegoś wiekowego filmu
  • Wow to było chyba z tysiąc lat temu
  • Pierwsze skojarzenie : seryjny morderca

Też odnosicie podobne wrażenia, patrząc na zdjęcie Kuby? 😉

Agnieszka Chylińska przemaglowała Nosowską bardziej niż Wojewódzki! Tak szczerej rozmowy z Kasią jeszcze nie było [WIDEO]

Kuba Wojewódzki opisał gorący romans z Martą Żmudą-Trzebiatowską. Jak zareagował na to jej mąż?

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z młodości. Nie był na nim jednak sam


Czy lubisz felietony Kuby Wojewódzkiego?

×