NewsyKuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z urodzin i dogryzł Mai Sablewskiej. Renata Kaczoruk przygotowała romantyczną niespodziankę

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z urodzin i dogryzł Mai Sablewskiej. Renata Kaczoruk przygotowała romantyczną niespodziankę

Zdjęcia z 52 urodzin Kuby Wojewódzkiego na Instagramie
Zdjęcia z 52 urodzin Kuby Wojewódzkiego na Instagramie
Karol

04.08.2015 06:00

Kuba Wojewódzki 2 sierpnia skończył 52 lata. Z tej okazji dziennikarz spakował walizki i z Renatą Kaczoruk wyleciał na egzotyczne wakacje. Pobyt za granicą para na bieżąco relacjonuje na swoich profilach w portalach społecznościowych. Sporo emocji wśród fanów showmana wywołało ostatnie zdjęcie i status opublikowane na Facebooku.

Król TVN pochwalił się urodzinową niespodzianką od Renaty Kaczoruk. Modelka w samym bikini przykleiła na szybach mnóstwo serduszek, z ktorych ułożyła słowo "Kuba". Romantyczny prezent świetnie wpisał się w widok błękitnego morza i bezchmurnego nieba, które Kuba podziwiał z hotelowego apartamentu.

W opisie do zdjęcia Kuba nawiązał do ostatniej zaczepki Mai Sablewskiej. Stylistka zadedykowała dziennikarzowi piosenkę Kayah "Prawy do lewego", co było reakcją na określenie jej słowami "jakaś pani z lewej".

Wszystkim, którzy tu zaglądają - i tym z lewa i tym z prawa, życzę, aby marzenia spełniły się Wam tak bezczelnie, jak mnie :)

Chyba naprawdę jest czego pozazdrościć. Piękna kobieta, piękne widoki... Sto lat Kuba!

Urodzinowa niespodzianka Kuby Wojewódzkiego od Renaty Kaczoruk
Urodzinowa niespodzianka Kuby Wojewódzkiego od Renaty Kaczoruk
Kuba Wojewódzki świętował 52 urodziny za granicą
Kuba Wojewódzki świętował 52 urodziny za granicą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także