Które gwiazdy urodzą w 2022 roku? Szykuje się wielkie baby boom! Nie tylko Asia Opozda, Jennifer Lawrence i Kylie Jenner oczekują na rozwiązanie

Gwiazdy, które urodzą w 2022 roku

Gwiazdy, które urodzą w 2022 roku

Które gwiazdy urodzą w 2022 roku? Kto jest w ciąży i odlicza dni do porodu? Przygotowaliśmy zestawienie przyszłych mam. Nie tylko Joanna Opozda, Jennifer Lawrence i Kylie Jenner spodziewają się dziecka.

W 2021 roku nie brakowało momentów, które dostarczały wzruszeń w dobrym i złym tego słowa znaczeniu. Warto jednak skupić się na pozytywach. W ciągu ostatnich 12 miesięcy w mediach regularnie pojawiały się informacje o tym, że kolejne gwiazdy zostaną rodzicami. Pisaliśmy o porodach Agnieszki HyżyAnny Dereszowskiej, Zosi Zborowskiej czy Olgi Frycz.

Choć w 2021 roku mieliśmy prawdziwy baby boom, wszystko wskazuje na to, że w kolejnych miesiącach padnie prawdziwy rekord, a wskaźnik przyrostu naturalnego jeszcze bardziej poszybuje w górę. Już w pierwszych miesiącach na świecie pojawi się kilko dzieci znanych osób. Które gwiazdy urodzą w 2022 roku? Zobacz nasze zestawienie.

Zobacz także: Kto urodził w 2021 roku?

Anna Aleksandrzak i Artur Sowiński

Anna Aleksandrzak, znana szerzej jako Mała Ania, długo szukała miłości, a ta pojawiła się w najmniej oczekiwanym momencie. Poznała zawodnika KSW Artura Sowińskiego, a o tym, że są w związku, podzieliła się w mediach społecznościowych na początku 2020 roku. Kilka miesięcy później poinformowała o tym, że zostaną rodzicami. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie USG, które potwierdziło radosną nowinę. Święta spędzili jeszcze we dwoje, jednak już 26 grudnia była uczestniczka Warsaw Shore zaczęła odczuwać pierwsze skurcze.

Ashley Graham i Justin Erwin

Ashley Graham jest jedną z  najpopularniejszych modelek plus size na świecie. Od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Justinem Erwinem, z którym doczekała się syna, Isaacka. Latem gwiazda świata mody poinformowała, że spodziewają się kolejnego dziecka. Przez kolejne tygodnie publikowała w sieci zdjęcia, na których pokazywała ciążowe krągłości. W międzyczasie przyszła mama pochwaliła się, że oczekują bliźniąt. Graham wrzuciła do sieci nagranie z badania USG, na którym mogliśmy zobaczyć dwa maluchy harcujące w jej brzuchu.

Kylie Jenner i Travis Scott

Kylie Jenner od kilku lat jest w związku z Travisem Scottem. Para doczekała się córeczki i mimo dość poważnego kryzysu, który skutkował ich rozstaniem, dali sobie drugą szansę. Pod koniec sierpnia media obiegła wieść, że celebrytka jest w drugiej ciąży. Sama zainteresowana długo nie potwierdzała tych wiadomości, jednak 8 września udostępniła na Instagramie nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć, jak poinformowała najbliższych o ciąży. Krótko po tym zaczęła również udostępniać zdjęcia, na których eksponowała wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Jennifer Lawrence i Cook Maroney

Jennifer Lawrence od kilku lat jest w związku z Cooke’m Maroneyem. W październiku 2019 roku odbył się ich ślub. Para bardzo chroni swoją prywatność, dlatego też ukrywali przed fanami gwiazdy, że ta spodziewa się dziecka. Z biegiem czasu aktorka nie była w stanie już ukrywać ciążowych krągłości, co dostrzegli paparazzi, którzy sfotografowali ją w drodze na trening. W pełnej krasie pokazała się na premierze filmu Don’t Look Up.

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda wraz z Antkiem Królikowskim długo ukrywali, że zostaną rodzicami. Pierwsze plotki obiegły media, nim stanęli na ślubnym kobiercu, jednak wówczas wszystkiemu zaprzeczali. Dopiero po wybuchu afery z ojcem aktorki, który udostępnił w sieci screeny rozmowy z zięciem, ta zdecydowała się potwierdzić te doniesienia. Z powodów osobistych na kilka miesięcy usunęła się w cień. Po czasie opowiedziała, że bardzo ciężko znosi błogosławiony stan i trzy razy leżała na oddziale patologii ciąży.

Hanna Konarowska i Łukasz Nowiński

Hanna Konarowska o tym, że spodziewa się trzeciego dziecka, poinformowała w momencie, w którym zdecydowała się sformalizować swój związek z Łukaszem Nowińskim. Zamieściła na Instagramie kilka zdjęć ze ślubu, na których pozowała z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Przyznała wówczas, że planowała zajść w ciążę dopiero po ślubie, jednakże nie wszystko poszło zgodnie z planem. Mimo to i tak bardzo cieszyła się z nadchodzących zmian w jej życiu.

Justyna Kosela i Bartłomiej Eider

Justyna Kosela od 2015 roku związana jest z TVN24 i choć ma spore grono fanów, nie obnosi się w sieci ze swoim życiem prywatnym. Zdarza się jej jednak opowiadać o najważniejszych momentach, do których z pewnością można zaliczyć zaręczyny oraz ciążę. Przez kilka miesięcy ukrywała, że spodziewa się dziecka. Dopiero gdy miała wyraźnie zaokrąglony brzuszek, wrzuciła do sieci zdjęcie wykonane nad jeziorem. W opisie przyznała, że początki nie były dla niej łatwe, to i tak bardzo cieszy się z tego, że zostanie mamą.

Joanna Lazar

Joanna Lazar wzięła udział w programie Ślub od pierwszego wejrzenia, jednak nie znalazła tam miłości. Mimo niepowodzenia nieco później poinformowała o tym, że odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Po kilku miesiącach związku udostępniła na Instagramie kadr, na którym mogliśmy zobaczyć dwie złączone dłonie, które tworzyły serce, a pod nimi znajdowało się zdjęcie USG, na którym mogliśmy zobaczyć maleństwo.

Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski

Aneta CzajkowskaRobert Żuchowski są małżeństwem, które połączył program Ślub od pierwszego wejrzenia. Ich relacja okazała się na tyle trwała, że nie podjęli decyzji o rozwodzie. W zamian za to zaledwie kilka dni po wyemitowaniu finałowego odcinka z ich udziałem ogłosili, że zostaną rodzicami. Na swoich profilach na Instagramie udostępnili serię zdjęć, na których mogliśmy zobaczyć wyraźnie zaokrąglony brzuszek Anety.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×