Aneta i Robert ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostaną rodzicami! Właśnie pokazali fotki z zaokrąglonym brzuszkiem. „Jeszcze więcej szczęścia w drodze”

Aneta Czajkowska jest w ciąży

Aneta Czajkowska jest w ciąży

Jedna z par Ślubu od pierwszego wejrzenia, właśnie ogłosiła radosną nowinę. Wkrótce zostaną rodzicami. Pokazali pięknie zaokrąglony brzuszek przyszłej mamy.

Program Ślub od pierwszego wejrzenia emitowany jest na antenie TVN i TVN7. Format zadebiutował w 2016 roku. Jego uczestnicy dowiadują się, z kim wezmą ślub dopiero w dniu ceremonii. Oczywiście twórcy programu dają im możliwość zdecydowania, czy wstąpią w związek małżeński z wybranym przez specjalistów partnerem, czy też nie. W kolejnych odcinkach widzowie obserwują, jak wyglądają ich pierwsze wspólne chwile w roli małżonków. Pod koniec sezonu decydują, czy chcą kontynuować związek, czy też wziąć rozwód.

Jednymi z bohaterów szóstej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia byli Aneta CzajkowskaRobert Żuchowski. Ich związek okazał się na tyle trwały, że przetrwał nie tylko do finału sezonu. Krótko po tym, jak wyemitowano ostatni odcinek, uczestniczka poinformowała, że nadal są razem.

[…] Dziś w końcu z serduszkiem przepełnionym miłością chciałabym tylko krótko powiedzieć, że u nas wszystko ok. Kolejne miesiące po programie, kiedy kamery już zgasły, były (jeśli to możliwe) jeszcze piękniejsze… Utwierdziły nas tylko w przekonaniu, że 'to jest to'. Dalej tak 'nudno' jak w programie;) i na spokojnie brniemy sobie przez życie razem i jeśli to było nudne…to mam nadzieję na taką nudę do końca swoich dni. […]

Teraz zakochani zdradzili kolejną, długo skrywaną tajemnicę.

Aneta Czajkowska ze Ślubu od pierwszego wejrzenia jest w ciąży

Czajkowska przyznała, że z trudem ukrywali przez 235 dni swoje szczęście, tym bardziej że w tym czasie w ich wspólnym życiu zaszła kolejna ważna zmiana. W piątkowe popołudnie zakochani ogłosili kolejną dobrą wiadomość. Okazuje się, że wkrótce zostaną rodzicami! Aneta zamieściła w mediach społecznościowych serię zdjęć, na których pozuje w obcisłej sukience, która doskonale podkreśla jej sporych rozmiarów brzuszek. Na kilku zdjęciach widać też Roberta, który z czułością tuli się do ciążowych krągłości żony.

Jeszcze więcej szczęścia w drodze… – napisała pod zdjęciami.

Do przyszłych rodziców zewsząd płyną gratulacje:

  • Wojciech Janik (uczestnik 4. edycji programu) Gratulacje, cieszę się Waszym szczęściem. Oby było nas więcej i ten „eksperyment” dawał tylko takie dobre efekty.
  • GRATULACJE!
  • Gratulacje! Niesamowita jest Wasza historia.
  • Ogromne gratulacje! Od początku wiedziałam, że z tego będą dzieci.
  • Zwariowałam z radości!!! Jesteście piękni! Niech Maleństwo rośnie pięknie i zdrowo!!!

Podobna publikacja ukazała się również na profilu Roberta. Dumny przyszły tata nie tylko pochwalił się zdjęciami z ukochaną, ale i pokazał USG, na którym po raz pierwszy możemy zobaczyć ich maluszka.

Wkrótce będzie nas więcej – napisał pod postem.

Gratulujemy!


Aneta Czajkowska jest w ciąży

Aneta Czajkowska jest w ciąży

Aneta Czajkowska jest w ciąży

Aneta Czajkowska jest w ciąży

Aneta Czajkowska jest w ciąży

Aneta Czajkowska jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×