Największa gwiazda „Warsaw Shore” jest w ciąży! Zapowiedziała poród zdjęciem USG. Będzie synek czy córeczka?

Gwiazda Warsaw Shore w ciąży

Gwiazda Warsaw Shore w ciąży

Mała Ania, a właściwie Anna Aleksandrzak, właśnie poinformowała o tym, że po raz pierwszy zostanie mamą. Była gwiazda Warsaw Shore nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa.

Anna Aleksandrzak, szerzej znana jako Mała Ania, zasłynęła jako gwiazda show Warsaw Shore, ale pojawiła się także w Hell’s Kitchen, czym zaskoczyła swoich fanów. Nigdy nie ukrywała, że kocha medycynę estetyczną. Jakiś czas temu przyznała, że jest uzależniona od wszelkiego wypełniania twarzy. A najbardziej widocznym efektem tego nałogu, są usta celebrytki.

Anię poznaliśmy już w pierwszym sezonie programu o ekipie z Warszawy. Przez wszystkie edycje przechodziła na naszych oczach metamorfozę i trzeba przyznać, że nie przypomina dziewczyny sprzed lat. Nie tylko jej wygląd uległ zmianie, ale również podejście do życia. W 2019 roku po wielu latach zdecydowała się zrezygnować z występowania w popularnym reality show.

Mała Ania z Warsaw Shore jest w ciąży

Mała Ania przez długi czas nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. W końcu jednak była uczestniczka Warsaw Shore poznała tego właściwego mężczyznę. Jest związana z zawodnikiem KSW Arturem Sowińskim. O swoim związku poinformowali na początku 2020 roku. Wtedy to na profilu celebrytki pojawiła się fotografia ze wspólnej wyprawy w góry. Potem zakochani wybrali się na premierę filmu Patryka Vegi Bad Boy. W wakacje odpoczywali razem w Albanii.

Po ponad roku ich relacja najwyraźniej kwitnie, a nawet weszła na kolejny poziom. Mała Ania opublikowała bowiem w mediach społecznościowych bardzo ważną informację. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie USG i opis, którym była uczestniczka Warsaw Shore poinformowała, że jest w ciąży, a ona i jej partner niedługo stworzą rodzinę i zostaną rodzicami.

Cześć, Skarbie! Jesteś spełnieniem naszych marzeń! Bardzo Cię z tatusiem kochamy i czekamy na Ciebie – poinformowała pod zamieszczoną fotografią.

Nie wiadomo jednak, czy spodziewa się syna, czy córki, bo tego, póki co nie zdradziła. Pozostaje czekać na dalsze informacje. Przyszłym rodzicom gratulujemy.


Mała Ania jest w ciąży

Mała Ania jest w ciąży

Mała Ania jest w ciąży

Mała Ania jest w ciąży

Mała Ania jest w ciąży

Mała Ania jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×