Ashley Graham urodzi bliźnięta. Lekarka w czasie badania przekazała modelce plus size jeszcze jedną wiadomość. To dopiero ją zaskoczyło!

Ashley Graham urodzi bliźnięta

Ashley Graham urodzi bliźnięta

Ashley Graham postanowiła podzielić się z fanami kolejną szczęśliwą nowiną. Gwiazda wiosną poinformowała, że oczekuje narodzin drugiego dziecka. Teraz wyjawiła, że na świat przyjdą bliźnięta. Pokazała nagranie z USG. 

Ashley Graham to jedno z najpopularniejszych nazwisk w modelingu. Chociaż nie ma talii osy, udało jej się nawiązać wiele współprac jako modelka plus size. Nie ma żadnego oporu przed tym, aby pokazywać swoje krągłości w całej okazałości.

Często występuje w sesjach zdjęciowych, w których pokazuje bieliznę, czy stroje kąpielowe. W branży jest bardzo rozchwytywana, a kobiety podziwiają jej odwagę. Ashley robi nie tylko zawodową karierę, ale też wspaniale układa się jej życie prywatne.

Od kilku lat jest szczęśliwą żoną Justina Ervina. W styczniu zeszłego roku małżonkowie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Gdy tylko przyszli rodzice dowiedzieli się, że Isaack pojawi się na świecie, od razu podzielili się szczęśliwą nowiną z fanami na Instagramie:

Dziewięć lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była najlepsza podróż z moją ulubioną osobą na świecie! Dzisiaj czujemy się tak błogosławieni, wdzięczni i podekscytowani, że możemy świętować wraz POWIĘKSZENIE RODZINY! Szczęśliwej rocznicy, @mrjustinervin Życie jest jeszcze lepsze!

Ashley Graham urodzi bliźnięta

Rodzice Isaacka szybko postarali się o to, żeby ich synek doczekał się młodszego rodzeństwa. Latem modelka poinformowała, że spodziewają się kolejnego dziecka. Tego dnia gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem z ciążowej sesji. Miała na sobie dłuższą koszulę w paski i eksponowała zaokrąglony brzuszek. Od tamtej pory przyszła mama chętnie chwali się krągłościami. Pokazała się nawet bez bielizny, pozując po wyjściu z kąpieli, jedynie w ręczniku na głowie.

Brzuszek Ashley jest imponujących rozmiarów, a poród zbliża się wielkimi krokami. Szczęśliwa przyszła mama postanowiła podzielić się kolejną zaskakującą nowiną. Okazuje się, że oczekuje na narodziny bliźniąt. Modelka opublikowała w sieci nagranie z badania USG.

Czy to bliźnięta? – dopytuje lekarkę.

Tak – odpowiada kobieta.

Kolejną zaskakującą informacją dla małżonków było, że do rodziny dołączy dwóch kolejnych chłopców. Wywołało to okrzyki radości i niedowierzania.

Będziemy mieli trzech chłopców! – krzyknęła wyraźnie rozbawiona.

Ashley już niedługo będzie otoczona gromadką ukochanych mężczyzn. Pod postem natychmiast posypało się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów od fanów. Modelkę czeka podwójne szczęście.


Ashley Graham urodzi bliźnięta

Ashley Graham urodzi bliźnięta

Ashley Graham urodzi bliźnięta

Ashley Graham urodzi bliźnięta

Ashley Graham urodzi bliźnięta

Ashley Graham urodzi bliźnięta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×