Ashley Graham łamie tabu i pokazuje odważne ciążowe zdjęcie. Modelka plus size eksponuje imponujące krągłości

Ashley Graham

Ashley Graham

Ashley Graham spodziewa się drugiego dziecka. Modelka plus size pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w całej okazałości. Na włosach ma jedynie ręcznik i z dumą eksponuje swoje krągłości. 

Ashley Graham to jedna z najpopularniejszych modelek plus size na świecie. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoich kształtów i często można zobaczyć ją pozującą w kostiumach kąpielowych. Robi karierę nie tylko w świecie mody, ale wspaniale układa jej się też życie prywatne. Kilka lat temu wyszła za Justina Ervina. W styczniu 2020 roku powitali oni na świecie swojego pierwszego synka Isaaca. Gdy tylko dowiedzieli się, że chłopiec pojawi się na świecie, oznajmili to fanom na Instagramie.

Dziewięć lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była najlepsza podróż z moją ulubioną osobą na świecie! Dzisiaj czujemy się tak błogosławieni, wdzięczni i podekscytowani, że możemy świętować wraz POWIĘKSZENIE RODZINY! Szczęśliwej rocznicy, @mrjustinervin Życie jest jeszcze lepsze!

Zakochani szybko zadbali o to, żeby ich synek miał młodsze rodzeństwo. Kilka tygodni temu modelka potwierdziła, że spodziewają się razem z mężem kolejnego dziecka.

Ashley Graham pozuje nago w ciąży

Ashley niedawno oznajmiła, że jej rodzina znowu się powiększy. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z ciążowej sesji, na którym pokazała brzuszek w całej okazałości. Modelka stała boso, zakrywając się jedynie długą w części rozpiętą koszulą. Czule obejmowała krągłości, a za nią rozciągał się piękny widok.

Ostatni rok był pełen drobnych niespodzianek, wielkich smutków, początków i nowych historii. Właśnie zaczynam przetwarzać i celebrować, co ten następny rozdział oznacza dla nas  – napisała wówczas.

Od tamtej pory chętnie pokazuje swoje krągłości w sieci. Ashley zdecydowanie nie problemów z tym, by pokazywać się w pełnej odsłonie. Właśnie na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją w całej okazałości. Gwiazda ma jedynie mokre włosy związane ręcznikiem. Pozuje w łazience i nie ma na sobie nawet bielizny. Piersi zakryła ręką, a kilka kresek umiejętnie zamaskowało pośladki. Cała uwaga skupia się jednak na jej sporych rozmiarów brzuszku, który zdecydowanie jest tutaj na pierwszym planie. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Ashley Graham w ciąży

Ashley Graham w ciąży

Ashley Graham

Ashley Graham

Ashley Graham

Ashley Graham

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×