Szukaj

Oto najlepszy głos w Polsce! Kto wygrał The Voice of Poland 7? Ogromne zaskoczenie! [PEŁNE WYNIKI]

The Voice of Poland 7 kto wygrał?

The Voice of Poland 7 kto wygrał?

Kto wygrał The Voice of Poland 7?

Mateusz Grędziński wygrał The Voice of Poland 7! W ostatecznym starciu zmierzyła się z: Mateusz Grędziński, Ania Karwan, Weronika Curyło i Kasia Góras. Tylko jedno z nich mogło zostać najlepszym głosem tej edycji. Widzowie byli nieugięci i zdecydowali zupełnie inaczej niż Ola Kwaśniewska i Sławek Uniatowski, którzy wspierali Annę Karwan.

Po pierwsze nie wierzę, a po drugie dziękuję za wsparcie, za głosy. Kochani, to jest dopiero początek. Już niedługo moja płyta. Potknięcia da się wytrenować. Obiecuję wam, że to będzie najlepszy materiał – powiedział wzruszony Grędziński odbierając nagrodę

Mateusz Grędziński otrzymał także statuetkę ESKA EMA The Voice oraz 100 tysięcy złotych.

O ostatecznym wyniku zdecydowała autorska piosenka Obietnice.

Pełne wyniki finału 7. edycji The Voice of Poland

  1. Mateusz Grędziński
  2. Weronika Curyło
  3. Anna Karwan (odpadła jako druga)
  4. Kasia Góras (odpadła jako pierwsza)

Finaliści wystąpili zarówno solo, jak i w duetach. Ania Karwan – Kuba Badach, Weronika Curyło – Kayah, Katarzyna Góras – Grzegorz Skawiński, Mateusz Grędziński – Margaret.

Mateusz Grędziński w finale The Voice 7 zaśpiewała także: Can’t Stop The Feeling Justina Timberlake’a. Z kolei pozostali uczestnicy: Weronika Curyło – Hero Mariah Carey, Katarzyna Góras – To nie ja Edyty Górniak, Ania KarwanTommorrow Never Dies z Jamesa Bonda.

Jaką nagrodę dostał zwycięzca The Voice of Poland 7?

Zwycięzca The Voice 7 – Mateusz Grędziński otrzymała tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, kontrakt płytowy, samochód i 50 tysięcy złotych, nagrodę ESKA EMA.

Mateuszowi gratulujemy! Wierzymy, że zrobi większą karierę niż jego poprzednicy.

Zobacz: Natalia Kukulska nie ukryje ciąży nawet pod bardzo luźnym płaszczem! Wystarczył jeden powiew wiatru i… Ups! Wszystko widać!

Kim jest Mateusz Grędziński?

Ma 24 lata, pochodzi z Ornety pod Olsztynem. Śpiewa i tworzy od 4. lat, ale już teraz wie, że z tym będzie związana reszta jego życia. Na co dzień koncertuje po całej Polsce wraz z gitarzystą. Spotkać go można przede wszystkim w Trójmieście. Należy do wyróżniających się postaci życia codziennego – zaskakuje, zaraża uśmiechem i pozytywną energią. W najbliższym czasie planuje spotykać się z ludźmi na koncertach z własnym materiałem. Tańczy, śpiewa, recytuje.

Obietnice piosenka Mateusza Grędzińskiego

Obietnice piosenka Mateusza Grędzińskiego

Mateusz Grędziński zwycięzcą 7 edycji The Voice of Poland

Mateusz Grędziński zwycięzcą 7 edycji The Voice of Poland


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×