Szukaj

Księżniczka Eugenia ma nową fryzurę! Już nie wygląda tak jak na swoim bajkowym ślubie!

Księżniczka Eugenia przefarbowała włosy

Księżniczka Eugenia ma nową fryzurę. Przefarbowała włosy na mocniejszy kolor niż ten, który miała na swoim ślubie. Jak wygląda po metamorfozie? Zobacz, jak zmieniła się kuzynka księcia Williama.

Nowy kolor włosów księżniczki Eugenii

Bez wątpienia w ostatnich latach księżniczka Eugenia wyładniała i stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Nic więc dziwnego, że świeżo upieczona małżonka jest bardzo aktywna w sieci (jej protokół nie zabrania prowadzenia konta na Instagramie) i stara się podtrzymać zainteresowanie prasy swoją osobą, co wychodzi jej coraz lepiej.

Księżniczka pojawia się regularnie na prestiżowych wydarzeniach, które dokumentuje na zdjęciach i umieszcza w mediach społecznościowych. To właśnie dzięki nim do sieci przedostają się smaczki z jej życia prywatnego. Tak jak jej ostatnia metamorfoza, która wywołała niemałe zamieszanie.

Eugenia w ostatnim czasie zmieniła kolor włosów. Księżniczka postawiła na mocne przyciemnienie i wybrała głęboki czekoladowy odcień, który zdecydowanie jej służy, o czym przekonani są też królewscy fani. To właśnie oni nie szczędzili pod adresem kuzynki księcia Williama komplementów:

  • Pięknie reprezentujesz królową

  • Kocham Cię! Możesz w pełni powiedzieć te słowa osobie, o królewskiej krwi

  • Jesteś taka piękna i elegancka

Nowa fryzura ta jest zdecydowanym przeciwieństwem tej, w której Eugenia pojawiła się podczas swojego szeroko komentowanego ślubu. Chwilę przed ceremonią księżniczka znacząco rozjaśniła włosy – ciemnobrązowy odcień zastąpiła kolorem znacznie cieplejszym, wchodzącym w rudy. Najwidoczniej jednak zmiana ta nie wyszła jej na dobre i postanowiła wrócić do mocniejszych tonów.

Królowa Elżbieta II rwie włosy z głowy. Kolejna wnuczka daje jej popalić!

Zdjęcie z 70 urodzin księcia Karola przedostało się do mediów! To był bal z rozmachem na miarę wesela Meghan i Harry’ego!

Księżna Meghan i księżna Kate wystrojone w diamenty na przyjęciu urodzinowym księcia Karola. Były wisienkami na długiej liście gości!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×