NewsyKsiężniczka Eugenia zmieniła datę ślubu! Wszystko przez królową Elżbietę II

Księżniczka Eugenia zmieniła datę ślubu! Wszystko przez królową Elżbietę II

Księżniczka Eugenia zmieniła datę ślubu! Wszystko przez królową Elżbietę II
Zuza Maciejewska
10.10.2018 16:30, aktualizacja: 10.10.2018 18:26

W rodzinie królewskiej szykuje się kolejne ważne wydarzenie. Już w najbliższy piątek księżniczka Eugenia na ślubnym kobiercu stanie ze swoim długoletnim parterem Jackiem Brooksbanskiem. Okazuje się jednak, że data ta nie od początku była wymarzona przez państwa młodych. Wszystkiemu winna jest królowa Elżbieta II.

Wesele Jacka Brooksbana i księżniczki Eugenii to bez wątpienia ważna uroczystość, która jest prawie tak doniosła i huczna jak ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Siostra księżniczki Beatrice i jej narzeczony uroczysty moment małżeństwa będą obchodzić w zamku na Windsorze 12 października.

I chociaż wszystko wskazuje na to, że zapowiada się piękny jesienny dzień, zakochani początkowo mieli zupełnie inne ślubne plany. Chcieli pobrać się już we wrześniu. Datę tę jednak przesunęli ze względu na królową Elżbietę II.

W tym miesiącu bowiem monarchini przebywa w posiadłości Balmoral, w której to zostaje do początku października. Oznacza to, że Elżbieta II na ślub wnuczki musiałaby przybyć wprost ze Szkocji. By jednak nie przerywać babci urlopu, zakochani przenieśli całą uroczystość na październik.

Księżniczka Eugenia zdaje sobie sprawę jak ważnym miejscem dla seniorki rodu jest Balmoral. W jednym z filmów dokumentalnych przyznała, że jej zdaniem babcia jest tam naprawdę szczęśliwa i kocha to miejsce. Zwłaszcza, że królowa może naprawdę odpocząć, w otoczeniu tego, co kocha:

Spacery, pikniki, psy - dużo psów, zawsze są psy - i ludzie przychodzą i wychodzą przez cały czas. To urocza baza dla babci i dziadka, dla nas, abyśmy przyszli i zobaczyli ich tam, gdzie jest miejsce, gdzie można oddychać i biegać.

Mając to na uwadze, nie jest zaskoczeniem, że Eugenia z radością wyprawia ślub miesiąc później. Szczególnie, że jej ukochana babcia będzie tam jednym z honorowych gości.

  • Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank
  • Meghan Markle i królowa Elżbieta II w królewskim pociągu
  • Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank
  • Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank
  • Księżniczka Eugenia – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
  • Angelina Jolie na spotkaniu z królową Elżbietą II
  • Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank
  • Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II
  • Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham
[1/9] Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także