Szukaj

Księżniczka Charlotte w sukience z Zary świętuje 5. urodziny. Stylowe ubranko kosztowało tylko 50 złotych

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Książę William i księżna Kate opublikowali nowy portret Charlotte. Okazją są jej piąte urodziny. Jak bardzo zmieniła się mała księżniczka? Kto jej zrobił tak piękne fotografie?

Księżna Kate i książę William ponownie mają powód do świętowania, bo po urodzinach ich najmłodszego syna, Louisa, kiedy to na stronie Kensington Royal, pokazali nowe portrety chłopca, dzień narodzin będzie celebrowała ich córka, księżniczka Charlotte, która 2 maja skończy 5 lat. Z tej okazji na Instagramie pary pojawiły się zdjęcia dziewczynki.

Księżniczka Charlotte: zdjęcia z okazji 5 urodzin

Księżniczka Charlotte jest jedyną córką i drugim dzieckiem pary. Znana jest z tego, że ma silny charakter, który niejednokrotnie publicznie zademonstrowała, na przykład, kiedy wytykała język do fotografujących ją reporterów. Tabloidy donoszą także, że jest ulubienica królowej Elżbiety II, której wykonuje finezyjne fryzury.

Dziewczynka szybko stała się także faworytka Brytyjczyków. Aż trudno uwierzyć, że już jutro skończy 5 lat! Zgodnie z rodzinną tradycją, z tej okazji na profilu na Instagramie pojawiły się jej najnowsze zdjęcia. Oczywiście autorką jest jej mama, księżna Kate, która znana jest z zamiłowania do robienia zdjęć i stała się naczelnym fotografem rodziny, dowodząc ogromnego talentu w tej dziedzinie.

Na portretach, księżniczka Charlotte ubrana jest w elegancką kraciastą sukienkę z Zary (cena: 59,90 zł) i lakierki. Zawadiacko się uśmiecha i widać, że chętnie pomaga rodzinie w pakowaniu i dostarczaniu paczek żywieniowych.

Książę i księżna Cambridge są zaszczyceni, że mogą podzielić się najnowszymi fotografiami księżniczki Charlotte tuż przed jej piątymi urodzinami, które będą jutro.

Portrety wykonała księżna, w momencie, kiedy rodzina pomagała pakować i dostarczać paczki żywnościowe dla izolujących się osób w ich pobliżu – napisano na profilu.

Z życzeniami pospieszyli obserwujący profil rodziny.

  • Słodka Charlotte. Sto lat!
  • Wszystkiego najlepszego. Jak wyrosła!
  • Piękna dziewczynka. Sto lat!
  • O, jaka najsłodsza księżniczka – piszą internauci.


Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte skończyła 5 lat

Księżniczka Charlotte skończyła 5 lat

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×